Słownik konwersacyjny języka angielskiego

Wydawnictwo: Kanion
Figunia33

Ten unikalny słownik zawiera blisko 5 000 wyrażeń możliwych do wypowiedzenia w 150 różnorodnych sytuacjach, jakie najczęściej zdarzają się w codziennej komunikacji. W każdym wyodrębnionym rozdziale książki można odnaleźć przydatne schematy konwersacyjne, zgodne z okolicznościami, w jakich dochodzi do rozmów. W rezultacie Autorzy przedstawili wzorce zachowań językowych dla sytuacji formalnych, nieformalnych oraz neutralnych.

źródło opisu: Kanion, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!