Społeczna psychologia kliniczna

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
psychologia kliniczna
Figunia33

Nowe opracowanie łączy w sobie elementy tradycji z nowoczesnością. Podręcznik ten, podobnie jak wiele innych współczesnych podręczników psychologii klinicznej w świecie, składa się z trzech zasadniczych części, poświęconych teorii zaburzeń, podstawom diagnozy oraz pomocy psychologicznej. Nie omawia się w tym podręczniku psychopatologii jako takiej. Są natomiast psychologiczne koncepcje zaburzeń, poparte badaniami empirycznymi. Koncepcje te , wraz z teoriami normy, stanowią równocześnie podstawę działalności pomocnej.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Florianf | 2017-03-27

Spodziewałem się więcej po tej książce.