Sekrety ludzi, którzy nie chorują

Wydawnictwo: Weltbild
The Secrets of People Who Never Get Sick
zdrowie
zdrowie, medycyna
Figunia33

Książka prezentuje historie 25 osób, z których każda ma inny sposób na zachowanie wspaniałego zdrowia - swój sekret, który ma sens i naukowo udowodnione podstawy. Dowiesz się, dlaczego warto jeść czosnek, przyjmować witaminę C, albo zostać weganinem i pić napój z drożdży piwnych. Może to najlepszy czas, by zacząć uprawiać ćwiczenia fizyczne – odkryjesz zalety podnoszenia ciężarów. Z poradnika...

piwnych. Może to najlepszy czas, by zacząć uprawiać ćwiczenia fizyczne – odkryjesz zalety podnoszenia ciężarów. Z poradnika dowiesz się, dlaczego tak ważna jest codzienna drzemka i ...poranny prysznic. Zobaczysz także, dlaczego dla naszego zdrowia tak ważne jest utrzymywanie bliskiego kontaktu z przyjaciółmi. Historie i opisane w nich tajemnice pomogą Ci się stać kolejną osobą, która nigdy nie choruje!

źródło opisu: Weltbild, 2011

źródło okładki: www.weltbild.pl