Understood

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Unspoken". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Samhain Publishing
Understood
romans, erotyka
angielski
okame

Jake Turner committed the ultimate mistake of falling in love with his best friend’s wife. The distance he puts between them costs both him and Ellie Matthews dearly. Jake will never forgive himself for not seeing what a bastard his friend was. Now that Ellie is free from her nightmare, Jake waits, needing and wanting. He’ll be there when Ellie is ready to spread her wings.

źródło opisu: http://mayabanks.com/books/understood/

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/3212657-understood

Miss_Bovary | 2014-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2014

Książka w stylu "Sypiając z wrogiem" i "Bezpiecznej przystani" N. Sparksa, oczywiście w krótszym i mniej ambitnym wydaniu, ale w końcu to harlequin, więc nie ma co oczekiwać cudów.
Świetna lektura na jesienny wieczór - krótka, romantyczna i, jak to w przypadku M. Banks, doprawiona szczyptą subtelnej erotyki.

Weronika Pabianek | 2014-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2014

bardzo fajnie się czyta, lekko i przyjemnie - z naciskiem na przyjemnie :-) krótka historia, ale na czasie, życiowa, można się tylko zastanawiać ile jest takich osób jak Ellie? i ile takich osób ma takiego faceta jak Jake ahhh polecam na wolne popołudnia

Przeczytana: 15 marca 2014

Overheard podobało mi się bardziej ale ta historia jest o czymś innym, bardziej życiowa. Polecam na nudne wieczory, książka nie jest długa a sceny erotyczne ze smakiem.

Angie | 2013-08-28
Przeczytana: 28 lipca 2013

Bardzo krótkie, szału nie ma, w sumie nie do końca zapadło mi o czym to było, jedynie dobrze pamiętam, że bardzo szybko się czytało...

gosiurka | 2014-10-31
Przeczytana: 31 października 2014

Pierwsze wrażenia fajna książeczka, milutko mimo przeżyć głównej bohaterki z byłym mężem.Walczy ze zmorami udaje się jej, oczywiści jaskiniowy macho pomaga, bardzo skutecznie i dochodzimy do zakończenia tak spartaczonego........ Wiem że to książka typ harlequin, ale jakieś podstawy psychologi i logicznego myślenia powinny być.

magdalena | 2017-03-12
Przeczytana: 13 marca 2017

Totalna grafomania, nawet wrogowi nie polecam.

nie_spokojna | 2018-01-11
Na półkach: 2018, Przeczytane