Rekrutacja pracowników. Poradnik dla pracodawcy

Wydawnictwo: BL Info
biznes, finanse

Inne wydania

REKRUTACJA PRACOWNIK W to poradnik dla pracodawców, którzy chcą opanować sztukę zatrudniania odpowiednich ludzi. Dobrzy współpracownicy to podstawa sukcesu każdego przedsiębiorstwa i każdej organizacji. Znajdziesz tu informacje, jak przygotować i poprowadzić proces rekrutacji począwszy od sformułowania profilu wymagań, poprzez rozmowy kwalifikacyjne i testy, aż do wybrania tego odpowiedniego człowieka. Wybrane zagadnienia Każda rekrutacja jest ważna Reklama firmy Rekrutacja wewnętrzna Headhunting Ogłoszenie prasowe Rekrutacja w internecie Proces wyboru Profil kandydata Testy Rozmowa kwalifikacyjna wiadectwa i opinie Referencje Wynagrodzenie Doradztwo kadrowe Pośrednictwo pracy Formy zatrudnienia Umowa o pracę Autorzy Bj rn Lund n jest założycielem szwedzkiego wydawnictwa Bj rn Lund n Information AB oraz właścicielem BL Info Polska Sp. z o.o. Napisał wiele książek na temat zarządzania i przedsiębiorczości. Jest często zapraszany z odczytami na kursy i konferencje poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości.

Marcin Nowicki | 2012-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2012