Polityka zagraniczna Polski. Unia Europejska. Stany Zjednoczone. Sąsiedzi

Wydawnictwo: Polski Instytut Spraw Międzynarodowych
Małgośka

Książka jest poświęcona głównym kierunkom polityki zagranicznej Polski, tj. polityce europejskiej, stosunkom z państwami sąsiadującymi oraz ze Stanami Zjednoczonymi. Zawiera ekspertyzy zamówione przez Departament Strategii i Planowania Polityki Zagranicznej MSZ, dobrane w taki sposób, aby stanowiły całość. Ponieważ ilustrują sposób myślenia o współczesnej polityce zagranicznej Polski,...

Zawiera ekspertyzy zamówione przez Departament Strategii i Planowania Polityki Zagranicznej MSZ, dobrane w taki sposób, aby stanowiły całość. Ponieważ ilustrują sposób myślenia o współczesnej polityce zagranicznej Polski, zasługują na udostępnienie opinii publicznej.

źródło opisu: http://www.pism.pl/eksiegarnia/ksiazki/Polityka_zagraniczna_Polski

źródło okładki: http://www.pism.pl/eksiegarnia/ksiazki/Polityka_zagraniczna_Polski

patryk780 | 2016-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2016