11 wspaniałych. Xavi Hernandez

Seria: 11 Wspaniałych
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
sport
AlicjaJot

Siódma część kolekcji dotyczy Xaviera Hernándeza - czołowego piłkarza reprezentacji Hiszpanii oraz FC Barcelona. 11 wspaniałych to seria wydawnicza Przeglądu Sportowego. Prezentuje jedenaście gwiazd futbolu - piłkarzy, którzy w znaczący sposób wywierają wpływ na nasze emocje, postrzeganie piłki nożnej, którzy nas zachwycają i których popisy co tydzień, a zdarza się, że i częściej, oglądamy na...

11 wspaniałych to seria wydawnicza Przeglądu Sportowego. Prezentuje jedenaście gwiazd futbolu - piłkarzy, którzy w znaczący sposób wywierają wpływ na nasze emocje, postrzeganie piłki nożnej, którzy nas zachwycają i których popisy co tydzień, a zdarza się, że i częściej, oglądamy na ekranach telewizorów w meczach ligowych, konfrontacjach Ligi Mistrzów czy też w spotkaniach drużyn narodowych.

źródło opisu: http://www.sendsport.pl/

źródło okładki: http://www.empik.com/