Siła uczuć

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 27)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Kjaerlighetens kraft
romans, saga norweska
Amanda

Sofie po śmierci Mai dręczą straszne wizje. Jak długo zdoła utrzymać w tajemnicy przed Ludvigiem, że to ona zabiła jego siostrę? W Tangen Ole ma mnóstwo pracy. Nie dość, żę Marte zniknęła, to jeszcze Mikkel uciekł z aresztu. Amalie obawia się o zdrowie męża, ponieważ Ole ostatnio jest bardzo przemęczony, a pewnego dnia, kiedy pracują w polu, na jej oczach traci przytomność. - Sprowadź...

- Sprowadź doktora! - Z Olem jest niedobrze. Zachorował!- zawołała zrozpaczona Amalie. Wzięła go za rękę, palcem pogładziła wnętrze dłoni. - Nie możesz mnie teraz opuścić. Przecież dopiero cię odzyskałam - szlochała. - Jesteś dla mnie wszystkim Ole!
Spojrzała w niebo, popatrzyła na gnające po nim chmury. Nagle ktoś do niej przemówił. Czyjś głos wpłynął jej do ucha, czyjś znajomy głos:
"Rozpostrzyj nad nim swe skrzydła!"

źródło opisu: Ringier Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!