Zgłosuj na książki roku 2017

9781907964268
warhammer, kodeks, mroczni eldarzy
hobby
Olena

Mroczni Eldarzy są uosobieniem czystego zła w jego najobrzydliwszej i najbardziej pierwotnej formie. To społeczeństwo sadystów i morderców, zamieszkujące Commorrę, miasto ukryte poza rzeczywistym wymiarem. Stąd przeprowadzają przerażające, błyskawiczne ataki na światy rzeczywiste, ataki które są podstawą ich egzystencji i skutecznym sposobem na przedłużenie życia. Bo to właśnie cierpieniem innych pożywiają się Mroczni Eldarzy, odzyskując nadzwyczajną sprawność i energię życiową. Ale tak uzyskane piękno fizyczne jest tylko fasadą, za którą skrywa się wewnętrzna, przerażająca brzydota; wszak Mroczni Eldarzy pragną jedynie smakować udrękę swoich ofiar, co pozwala im wypełnić pustkę znajdującą się w miejscu ich dusz. "Módl się, aby nie zabrali Cię żywcem..."

Wewnątrz książki znajdziesz rozdziały:

MROCZNI ELDARZY: To tutaj zaczyna się koszmar - w opowieściach o niegdyś potężnym imperium, które popadłszy w dekadencję, doprowadziło do własnego upadku. Ale to także historia Najwyższego Lorda Asdrubela Vekta, który po trupach swoich rywali doszedł do władzy w Mrocznym Mieście. A to wszystko uzupełnione informacjami o epickich wojnach, które Mroczni Eldarzy rozpętali w rzeczywistym świecie.

MIESZKAŃCY MROCZNEGO MIASTA: To szczegóły dotyczące jednostek, pojazdów, sojuszników oraz czempionów Mrocznych Eldarów, łącznie z zasadami pozwalającymi na wykorzystanie ich w grze Warhammer 40.000. Tutaj znajdziesz także opisy egzotycznego i tajemnego oręża używanego przez mieszkańców Mrocznego Miasta oraz informacje o ich kilku najbardziej charakterystycznych postaciach, takich jak Mistrz Homunkulusów Urien Rakart, Lady Aurelia Malys czy sam Najwyższy Lord.

KOLEKCJONOWANIE MROCZNYCH ELDARÓW: Tutaj przedstawiono zdjęcia znakomitych figurek Mrocznych Eldarów, w tym zabójczych bohaterów, smukłych wojowników i pełnych wdzięku pojazdów antygrawitacyjnych.

LISTA ARMII MROCZNYCH ELDARÓW: Pokazuje, jak zamienić kolekcję figurek Mrocznych Eldarów w armię gotową siać śmierć i zniszczenie w świecie rzeczywistym.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Strona wydawcy