Tempting the Best Man

Cykl: Gamble Brothers (tom 1)
Wydawnictwo: Indulgence
angielski
Julia

Madison Daniels has worshipped her brother's best friend since they were kids. Everyone thinks she and Chase Gamble would make the perfect couple, but there are two major flaws in their logic. 1) Chase has sworn off relationships of any kind, and 2) after blurring the line between friends and lovers for one night four years ago, they can't stop bickering. Forced together for her brother's...

Forced together for her brother's wedding getaway, Chase and Madison decide to call a truce for the happy couple. Except all bets are off when they're forced to shack up in a tacky 70's honeymoon suite and survive a multitude of "accidents" as the family tries to prove their "spark" can be used than for more than fighting. That is, if they don't strangle each other first…

kryminalnakuchnia | 2016-04-12
Na półkach: Przeczytane, Nie polecam

No, nieee, to zdecydowanie nie była książka dla mnie!
To była jakaś tania, naciągana historia jakich wiele.
Nic nowego, odkrywczego, nic zaskakującego.
Scenariusz, który jesteś w stanie przewidzieć od pierwszej strony.
Choć przyznam, że napisana bardzo przyjaznym, prostym językiem, ale to chyba jedyny plus tej książki.
Jak dla mnie....szkoda czasu, przecież jest tyle innych cudownych książek.

Ranech | 2014-04-12
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam, Romanse
Przeczytana: 12 kwietnia 2014

Madison Daniels odkąd pamięta była zakochana w przyjacielu swojego brata - Chase Gamble. Jako mała dziewczynka nie odstępowała ich na krok. Byli najlepszymi przyjaciółmi aż do pewnej nocy kilka lat temu. Wtedy wszystko się zmieniło, od tamtego czasu ciągle sobie docinają i nie jest bezpiecznie - zostawiać ich samych chociaż na chwilkę. Mimo wszystko żaden inny mężczyzna nigdy nie zawładną sercem Madison tak jak Chase.

Muszą chwilowo zakopać swój topór wojenny, ponieważ brat Madison wychodzi za mąż, Madison zostaje główną druhną, a Chase drużbą. Niestety los potrafi płatać figle. Gdy docierają do winnicy gdzie będzie odbywał się ślub, okazuje się, że został tylko jeden domek do wynajęcia.... Ale czy przymusowe dzielenie domku skończy się dla nich dobrze?

Seria "Gamble Brothers":
1. Tempting the Best Man
2. Tempting the Player
3. Tempting the Bodyguard

lulamae | 2015-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2015

Przyjemna, jednak tak bardzo wtórna, że to aż straszne.
Książka jakich wiele, nic odkrywczego, nic zaskakującego.

Madison Daniels jest cała przepełniona radością z powodu szczęścia jej brata, który bierze ślub z kobietą jego życia. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że mężczyzna z którym została sparowana w zestawieniu druhna-świadek jest Chase Gable. Facet, którego zna od lat, najlepszy przyjaciel jej brata, jej miłość od lat.
Wesela mają jednak to do siebie, że dzieją się na nich różne rzeczy - tak i w tym przypadku seria zdarzeń może spowodować w ich życiach sporo zamieszania.

Tak jak napisałam na początku - to nie to, że źle się czytało, bo tak nie było. Książka jest przyjemna, ale nie ma w niej nic innego, przez co jest nudna, bo czytanie któryś raz prawie tego samego mija się z celem. Stąd taka ocena. Może gdybym przeczytała 'Tempting the Best Man' na początku mojej przygody z książkami to zrobiłaby na mnie lepsze wrażenie.

mania_kch | 2014-05-06
Na półkach: Przeczytane, 2014

Lekka,przyjemna i bardzo przesłodzona historia dwojga od zawsze kochających się ludzi:)

wiooletka13 | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

Naprawdę spodziewałam się jakiegoś wielkiego bummm po autorce.Lubię jej wyczucie,język,styl ,ale naprawdę ta książka to już po niżej jej możliwości. Słaba jak nie wiem co. Już czytałam podobną historię. Gniot,gniot i jeszcze raz gniot. Ona go pragnie,on też, ale się boi a zakończenie co tu dużo mówić żyli długo i szczęśliwie w końcu coś dociera do jego zakutego łba naprawdę wręcz żałosne ,szkoda czytać...

joanna12afi | 2013-10-04
Na półkach: Przeczytane, Moon+

Bardzo fajna książka przedstawiająca losy dwójki przyjaciół, którzy są w sobie potajemnie zakochani. Jednak po nocy cztery lata temu ich przyjaźń została zachwiana i od tej pory tylko się kłócą. Teraz spotykają się na weselu najlepszego przyjaciela Chase a zarazem brata Maddie i postanawiają zawrzeć rozejm dla dobra młodej pary. Los sprawia, że zostają oni umieszczeni w jednym domku dla gości weselnych i tu zaczyna się seria "wypadków". Polecam, książka do poczytania w jeden wieczór:)

asia20100 | 2013-11-24
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 24 listopada 2013

Przyjemna książka na jeden wieczór, która praktycznie od samego początku bardzo wciąga. Opowiada historię gdzie standardowo kobieta od lat jest zakochana w mężczyźnie, który oczywiście broni się przed uczuciem...niby banalna opowieść ale nic bardziej mylnego :) Książka napisana jest w taki sposób, że nie można się od niej oderwać, nie raz potrafi zaskoczyć i zdziwić :) A bohaterowie scharakteryzowani są w bardzo dokładny sposób, dzięki czemu łatwo można zrozumieć ich motywy działania- nie ma dziwnych, niewyjaśnionych decyzji (co zawsze mnie bardzo irytuje..;)
Idealna pozycja na chwilę relaksu z książką :)

książek: 2078
bookish | 2014-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2014

cóż, wow! książkę przeczytałam jednym tchnieniem i to nie dlatego, że jest krótka, ale narracja, sposób przedstawienia uczuć głównych bohaterów strasznie przypadł mi do gustu. szkoda, że tak szybko się skończyło, ciekawa jestem jak to się potoczy dalej, ale mam nadzieję, że w następnych częściach dowiem się o nich więcej.
a co do historii, cóż na początku po przeczytaniu opisu sądziłam, że to będzie banda nastolatków kłócąca się o byle co, byle by sobie zrobić na złość, a tu takie zaskoczenie i do tego pełna paleta uczuć. hm, podoba mi się to. podoba bardzo.

k_a_s_i_a | 2013-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2013

Miła książka na wieczór. Szybko i łatwo się czyta.
Madison jest najmłodsza w rodzinie i wszyscy traktują jak małą dziewczynkę(choć jest już dawno po dwudziestce). Najgorsze, że najlepszy przyjaciel jej brata zachowuje się podobnie. Maddie coraz bardziej zaczyna to przeszkadzać i stara się unikać chłopaka. Jednak ślub jej brata i bycie głównymi świadkami na nim całkowicie krzyżuje jej plany, ale taż może doprowadzić do wielu ciekawych sytuacji.

gosia | 2017-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2017

Książeczka fajna,chociaż nie zrobiła na mnie tak wielkiego wrażenia jak ,,Frigid,, albo ,,Zaczekaj na mnie,, tej samej autorki,tamte były poprostu super elektryzujące ,tą- miło się czyta,napisana jest lekkim językiem,chwilami zabawna..Polecam