Tempting the Best Man

Okładka książki Tempting the Best Man J. Lynn
Okładka książki Tempting the Best Man
J. Lynn Wydawnictwo: Indulgence Cykl: Gamble Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Gamble Brothers (tom 1)
Indulgence
2012-04-23
2012-04-23

Bardzo przyjemna książka pełna emocji, miłości i niepewności. Polubiłam braci Gamble i ciekawią mnie kolejne części tej serii.

Dla zabicia czasu na jeden wieczór, przyjemna nowelka.

Z chęcią przeczytam historię pozostałych dwóch braci Chase'a.

Główni bohaterowie znają się od małego, spotykają się na weselu brata Madison i zaczyna między nimi iskrzyć na całego. Chase się strasznie broni przed tym uczucie, ale w końcu idzie po rozum do głowy

Dla zabicia czasu na jeden wieczór, przyjemna nowelka.

Z chęcią przeczytam historię pozostałych dwóch braci Chase'a.

Książeczka fajna,chociaż nie zrobiła na mnie tak wielkiego wrażenia jak ,,Frigid,, albo ,,Zaczekaj na mnie,, tej samej autorki,tamte były poprostu super elektryzujące ,tą- miło się czyta,napisana jest lekkim językiem,chwilami zabawna..Polecam

No, nieee, to zdecydowanie nie była książka dla mnie!
To była jakaś tania, naciągana historia jakich wiele.
Nic nowego, odkrywczego, nic zaskakującego.
Scenariusz, który jesteś w stanie przewidzieć od pierwszej strony.
Choć przyznam, że napisana bardzo przyjaznym, prostym językiem, ale to chyba jedyny plus tej książki.
Jak dla mnie....szkoda czasu, przecież jest tyle innych cudownych książek.

No, nieee, to zdecydowanie nie była książka dla mnie!
To była jakaś tania, naciągana historia jakich wiele.
Nic nowego, odkrywczego, nic zaskakującego.
Scenariusz, który jesteś w stanie przewidzieć od pierwszej strony.
Jak dla mnie....szkoda czasu, przecież jest tyle innych...

szybko przeczytania, nic nadzwyczajnego ale mega.. przyjemna? radosna?
książka nie ma w sobie dużo dramatu, jest kochająca rodzina, przyjaciele.
mogę uczciwie polecić ją każdemu ;)

szybko przeczytania, nic nadzwyczajnego ale mega.. przyjemna? radosna?
książka nie ma w sobie dużo dramatu, jest kochająca rodzina, przyjaciele.
mogę uczciwie polecić ją każdemu ;)

Czy polecac - taka sobie ksiązka nie znazałam niczego nowego odkrywczego. Ona kocha go od zawsze, a on jest obok, jest opiekunczy. I w koncy przychodzi moment, że rozumie ze cuzje to samo.

Na półkach: , , , , , ,

Przyjemna, jednak tak bardzo wtórna, że to aż straszne.
Książka jakich wiele, nic odkrywczego, nic zaskakującego.

Madison Daniels jest cała przepełniona radością z powodu szczęścia jej brata, który bierze ślub z kobietą jego życia. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że mężczyzna z którym została sparowana w zestawieniu druhna-świadek jest Chase Gable. Facet, którego zna od lat, najlepszy przyjaciel jej brata, jej miłość od lat.
Wesela mają jednak to do siebie, że dzieją się na nich różne rzeczy - tak i w tym przypadku seria zdarzeń może spowodować w ich życiach sporo zamieszania.

Tak jak napisałam na początku - to nie to, że źle się czytało, bo tak nie było. Książka jest przyjemna, ale nie ma w niej nic innego, przez co jest nudna, bo czytanie któryś raz prawie tego samego mija się z celem. Stąd taka ocena. Może gdybym przeczytała 'Tempting the Best Man' na początku mojej przygody z książkami to zrobiłaby na mnie lepsze wrażenie.

Przyjemna, jednak tak bardzo wtórna, że to aż straszne.
Książka jakich wiele, nic odkrywczego, nic zaskakującego.

Naprawdę spodziewałam się jakiegoś wielkiego bummm po autorce.Lubię jej wyczucie,język,styl ,ale naprawdę ta książka to już po niżej jej możliwości. Słaba jak nie wiem co. Już czytałam podobną historię. Gniot,gniot i jeszcze raz gniot. Ona go pragnie,on też, ale się boi a zakończenie co tu dużo mówić żyli długo i szczęśliwie w końcu coś dociera do jego zakutego łba naprawdę wręcz żałosne ,szkoda czytać...

cóż, wow! książkę przeczytałam jednym tchnieniem i to nie dlatego, że jest krótka, ale narracja, sposób przedstawienia uczuć głównych bohaterów strasznie przypadł mi do gustu. szkoda, że tak szybko się skończyło, ciekawa jestem jak to się potoczy dalej, ale mam nadzieję, że w następnych częściach dowiem się o nich więcej.
a co do historii, cóż na początku po przeczytaniu opisu sądziłam, że to będzie banda nastolatków kłócąca się o byle co, byle by sobie zrobić na złość, a tu takie zaskoczenie i do tego pełna paleta uczuć. hm, podoba mi się to. podoba bardzo.

a co do historii, cóż na początku po przeczytaniu...

• Romans
  • Po angielsku