Kronika rodzinna. Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Okładka książki Kronika rodzinna. Drzewo genealogiczne mojej rodziny Jerzy Kapczyński
Okładka książki Kronika rodzinna. Drzewo genealogiczne mojej rodziny
Jerzy Kapczyński Wydawnictwo: L&L poradniki
poradniki
L&L

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kaszubski Park Krajobrazowy i okolice - wydanie polsko-niemieckie Jerzy Kapczyński, Jerzy Szukalski, Janusz Wojciechowski
Kaszubski Park... Jerzy Kapczyński, J...

A raczej uzupełniam. Jest to przyjemna pozycja dla cierpliwych, którą można uzupełniać w przerwach między czytaniem innych książek. Znajdują się tutaj tablice do wpisywania danych swoich, przodków i potomków, miejsca na fotografie i wskazówki jak tworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny,które jest efektem końcowym tej kroniki.Samo drzewo można zrobić samemu, jak i zamówić w zależności od upodobań.Można oczywiście takie drzewo tworzyć drogą internetową, ale to naraża nas na udostępnianie danych osobowych naszych i naszej rodziny, oraz możliwe liczne oszustwa.Tworząc sami takie drzewo musimy włożyć trochę wysiłku w zbieranie danych potrzebnych do uzupełnień, ale jaka przyjemność w oglądaniu starych fotografii i satysfakcja z własnej pracy.Przy okazji wiedza o historii naszej rodziny, którą zostawimy naszym potomkom.Polecam wytrwałym.

• Kontynuowane
  • Chce kupić