Kronika rodzinna. Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Wydawnictwo: L&L
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Amadea | 2014-01-23

A raczej uzupełniam. Jest to przyjemna pozycja dla cierpliwych, którą można uzupełniać w przerwach między czytaniem innych książek. Znajdują się tutaj tablice do wpisywania danych swoich, przodków i potomków, miejsca na fotografie i wskazówki jak tworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny,które jest efektem końcowym tej kroniki.Samo drzewo można zrobić samemu, jak i zamówić w zależności od upodobań.Można oczywiście takie drzewo tworzyć drogą internetową, ale to naraża nas na udostępnianie danych osobowych naszych i naszej rodziny, oraz możliwe liczne oszustwa.Tworząc sami takie drzewo musimy włożyć trochę wysiłku w zbieranie danych potrzebnych do uzupełnień, ale jaka przyjemność w oglądaniu starych fotografii i satysfakcja z własnej pracy.Przy okazji wiedza o historii naszej rodziny, którą zostawimy naszym potomkom.Polecam wytrwałym.

Bożena1 | 2014-01-24
Iwona | 2011-02-23