Ściągi, plagiaty, fałszywe dyplomy

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
mariuszf8

"Książka napisana jest jak intrygująca opowieść sensacyjna i to na tyle zwięźle, że czytelnik połknie ją w jeden dzień, ale chętnie nieraz powróci do wielu jej wątków Jest to bowiem książka na czasie w Polsce, w kraju, w którym nieuczciwość w życiu publicznym, gospodarczym i społecznym zdaje się jedyną powszechnie podzielaną normą. Zachęcam do jej uważnej lektury i debaty nad jej treścią nauczycieli, uczniów, studentów, kapłanów, rodziców i dziadków, polityków i dziennikarzy." Z recenzji prof. Z. Kwiecińskiego

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Lucia | 2016-12-08
Przeczytana: 07 grudnia 2016

Profesor Zbigniew Kwieciński napisał trafny opis tej książki. Podpisuję się pod nim. Książka wartościowa, na czasie. Etyka, sumienie? Kto dziś kieruje się sumieniem?

mariuszf8 | 2013-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2013