Tematy tylko dla dziewcząt

Wydawnictwo: Świat Książki
7 (11 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
GIRLTALK ALL THE STUFF YOUR SISTER NEVER TOLD YOU
Panda

W tej książce znajdziesz wszystko, czego nie powie ci siostra, ani przyjaciółka o: przyjaźni, miłości, nieporozumieniach z rodzicami, seksie, twoim ciele, nauce i innych bardzo ważnych sprawach.

źródło opisu: Świat Książki, 2002

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl

Panda | 2013-07-26

Książka warta poczytana szczególnie dla nastolatek. Gorąco polecam. Mi osobiście bardzo pomogła w tym okresie dojrzewania i stałam się mądrzejsza o tabun potrzebnych i przydatnych informacji. Rozwikłałam wiele życiowych zagadek związanych z życiem codziennym, własną seksualnością itp, których nie rozumiałam oraz ów książka ułatwiła mi życie. Książkę może przeczytać dziewczyna w każdym wieku bo wątki są na prawdę bardzo ciekawe. Przeczytałam ją kilkakrotnie i zawsze z miłą chęcią do niej wracam. W środku zawarte są te informacje o których nie dowiesz się nigdzie indziej jak tylko w tej książce. Bardzo mi się spodobała.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

czytałam ją wielokrotnie od deski do deski w podstawówce, chyba najlepsza książka - poradnik dla dziewczyn jaki istnieje! najbardziej przyda się dziewczynom w podstawówce i gimnazjum, kiedy proces dojrzewania nagle przyspiesza i czasami nie wiadomo, czemu, jak, po co i przez co. napisana z polotem, pełna własnych wspomnień autorki i listów od czytelniczek. pomaga się odnaleźć. :)

Książka ma dużo ciekawych tematów o których np. ja nie potrafiłabym mówić z mamą czy siostrą. Książka dla nastolatek które wkraczają w wiek dojrzewania.

mysza1508 | 2017-11-16
vinqa | 2016-11-02