Emocje - Aleksytymia - Poznanie

Wydawnictwo: Fundacja Humaniora
Emocje
Figunia33

Z recenzji naukowej Prof. dr hab. Czesława Nosala: "Walory recenzowanej książki są niewątpliwe nie tylko z powodu rangi podjętego problemu, lecz przede wszystkim ze względu na jej zawartość informacyjną, nowy model teoretyczny, proponowany kierunek syntezy i własne, oryginalne wyniki badań przeprowadzonych przez Autorów. (...) pragnę podkreślić, że mamy do czynienia z pracą wyśmienitą pod...

Z recenzji naukowej Prof. dr hab. Czesława Nosala:
"Walory recenzowanej książki są niewątpliwe nie tylko z powodu rangi podjętego problemu, lecz przede wszystkim ze względu na jej zawartość informacyjną, nowy model teoretyczny, proponowany kierunek syntezy i własne, oryginalne wyniki badań przeprowadzonych przez Autorów. (...) pragnę podkreślić, że mamy do czynienia z pracą wyśmienitą pod wieloma względami."

źródło opisu: Wydawnictwo Fundacji Humaniora, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie