Encyklopedia szkolna. Literatura polska

Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
Małgorzata

„Encyklopedia szkolna. Literatura polska” Joanny Knaflewskiej to znakomite kompendium wiedzy o kulturze polskiej. Od „Bogurodzicy” do Nobla Wisławy Szymborskiej. Znajdziemy tu sylwetki najwybitniejszych twórców oraz fakty, anegdoty i ciekawostki. Encyklopedia zawiera 160 stron, w tym ponad 500 unikatowych fotografii i ilustracji. Spis treści: * Od Wydawcy * Średniowiecze * Renesans * Barok *...

Spis treści:
* Od Wydawcy