Up to Me

Cykl: The Bad Boys (tom 2)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
snll

Happily ever after doesn’t come easy. But for love, it’s always worth the fight. Olivia finds bliss unlike any she’s ever known in Cash’s arms. He sets her skin on fire and melts her heart right inside her chest. Unfortunately, their happily ever after is short-lived when a shadow from Cash’s past threatens to turn their world upside down. Dangerous people from his father’s world have...

Dangerous people from his father’s world have discovered that Cash holds information that could put them away for a very long time. And they’re willing to do anything—and hurt anybody—to get it back. Giving it up means Cash must choose between the life of his father and the life of Olivia.

Having nearly overcome her wariness of bad boys, Olivia’s trust is shaken when this new threat arises. Now she finds that Cash is not only a danger to her heart, but his family has associations that are a danger to her life as well. She soon discovers that there are some situations in life where trust is a girl’s only option. And this is one of them. If she’s to live, she must trust Cash with her life. But to Olivia, that’s much, much easier than letting go and trusting him with her heart.

źródło opisu: www.mleightonbooks.blogspot.com

źródło okładki: www.mleightonbooks.blogspot.com

snll | 2013-09-10
Przeczytana: 10 września 2013

Druga część trylogii Bad Boys, dorównuje pierwszej pod każdym względem - jest świetna.

"Up to Me" to bardzo czarujący i uwodzicielski romans, w którym nie brak pikantnych momentów, dzięki którym policzki nabierają koloru. Jest to również historia o tym, że od pewnych uczuć nie da się uciec. Należy je zaakceptować i po prostu się nimi cieszyć. Śledząc kontynuację losów bohaterów z "Down to You", pierwsze co przychodzi mi na myśl to "Awww, ale słodziaki!" :)

Poza rewelacyjnym wątkiem miłosnym, w "Up to Me" mamy też akcję w stylu porwanie, strzelanina itp. To taki lekki dreszczyk emocji, fajnie wkomponowany w całość. Autorka postarała się również o zafundowanie czytelnikowi lekkiego szoku, ale jakiego, to już nie zdradzę. W książce nie brak również humoru, chodzi mi głównie o niektóre myśli bohaterów.

Niestety jest kilka niedociągnięć. Niektóre sytuacje, czy też zachowania i reakcje bohaterów rozegrałabym trochę inaczej, ale mimo tego, książkę bardzo przyjemnie się czyta....

książek: 2064
bookish | 2015-03-12
Przeczytana: 12 marca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

nie wierzę, zaczęłam czytać i już takie wow, bo Tyran jest miła. se myślę tak jak Olivia, że coś kombinuje. dskjhs a później kolejny szok. porwali Marrise? dobrze suce. wcale mogli by jej nie ratować, ani się nie litować. a później? później podobała mi się pierwsza scena seksu w hotelu, mru. a później jest szok i to podwójny, takiego czegoś się nie spodziewałam. Nash jednak żyję i jest ich aż dwóch, a do tego Gavin! nie wytrzymanie! a w ogóle muszę zwrócić uwagę na to jaka jest Olivia, a jaka jej matka. ona nie mogła jej urodzić, kogoś tak fajnego. a tak sobie po tej rozmowie Liv z Ginger myślę, że może ona upoluje Gavina? hmm? a potem akcja przyśpiesza i jesteśmy w trakcie negocjacji Cash, Nash, rosjanin, porwanie Olivii. a śmiałam się najbardziej kiedy Ginger wpadła do Oliwi i jej komentarz o trojaczkach, i to jak klepnęła w tyłek Nasha ahahahahaha, najlepsza! trochę jestem zniesmaczona Nashem, nie wiem co on planuje i przez to szkoda mi Casha, za to wszystko co zrobił tak się...

dominque | 2015-05-16
Na półkach: 2015
Przeczytana: 16 maja 2015

Autorka chyba zaczyna zmieniać gatunek powieści z literackiej fikcji na fantastykę, bo rozwinięcie fabuły w drugiej części jest nie prawdopodobne. Ja rozumiem, że autorka z każdą częścią chce szokować, ale tych szoków chyba jest za wiele jak na jeden tom. W każdym razie część jest wciągająca, chodź historia robi się już naciągana, szczególnie niesamowite zmiany osobowościowe niektórych bohaterów i ta historia z przeszłości zaczyna się składać w ... coś dziwnego. Tak po za tym jeśli komuś spodobała się pierwsza część warto sięgnąć po drugą :)

Pinina_Paulina | 2015-03-13
Na półkach: 2015 rok ✔

Świetna kontynuacja. Dzieje się w niej tak wiele, że autorka naprawdę mogłaby zwolnić i dać odetchnąć. Nie ma ani chwili na nudę. Same niespodzianki :) Mam nadzieję, że tom III będzie jeszcze lepszy :)

k_a_s_i_a | 2015-03-18
Przeczytana: 18 marca 2015

Książka porywa od samego początku. Akcja trzyma w napięciu, a niektóre zwroty wydarzeń zaskakują. Mimo wszystko można się dopatrzyć kilku niedociągnięć... Jednak nie rzucają się one w oczy.

Ava | 2015-04-10
Przeczytana: 01 marca 2015

To kontynuacja losów bohaterów z pierwszej części. Oczywiście nadal jest to romans, jednak wątek kryminalny staje na pierwszym miejscu i wokół niego kręci się cała akcja. Dzieje się tak wiele, że ledwie nadąża się za zwrotami akcji. A cała książka opowiada tylko o 4 dniach z życia bohaterów :) Autorka ponownie zaskakuje. Ponadto wprowadza nową postać - przystojniaczka, który podbija serca czytelniczek. Za ciekawą, żywą akcję 7 gwiazdek.

Magdalena | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

Druga część nie powala na kolana. OK jest sporo gangsterskich akcji, ale tu Olivia zastanawia się tylko czy powiedzieć Cahowi, że go kocha i takie tam
No i jest też dużo gorącego sexu. Po za tym pojawia się kilka nowych osób, a nie które zmieniają się ciekawe czy trwale.

Justyna | 2015-08-27
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Ksiązka nie zachwyciła mnie aż za nadto. Druga część to przede wszystkim wątek mafii o księgi porwanie seks... Najciekawszy moment to nagłe pojawienie sie żywego brata Nascha.Jak dla mnie trochę przewidywalna. Ogólnie polecam.

belli | 2015-06-15
Przeczytana: 18 maja 2015

1 część supr, z niecierpliwościa czytałam 2, ale chyba jednak nie przepadam za kontynuacjami, kurcze czegos mi po prostu braowało.

Kasia_o2 | 2017-08-06
Przeczytana: luty 2017