Zgłosuj na książki roku 2017

Na tropie sześcioptaka

Seria: To Lubię
Wydawnictwo: Literatura
joly_fh

Nie znosi nieekologicznych wandali, niezałatwionych spraw i kiepskich żartów. Wszystkie niestety się zdarzają w przyrodzie, także tej bardziej leśnej, czyli w środowisku naturalnym leśniczego Piątka. Szczęśliwie, podczas swych codziennych wędrówek natyka się on także na piękne zjawiska: łany turzycy, bajkowe młaki czy intrygujące oczy pewnej Klotyldy. Z miejsca się w niej zakochuje i ze zdwojoną energią walczy o lepsze jutro dla siebie i Doliny Bagiennej Trawy! Żeby jeszcze ten sześcioptak dał się wreszcie ucapić!
Przezabawna powieść o pewnym leśniku, który po lesie szwenda się zawsze po coś!

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2013

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

tlenianka | 2016-11-09
Przeczytana: 07 listopada 2016

Zabawna i bardzo fantazyjna opowieść o lesie i jej mieszkańcach. Uczy, jak należy się zachowywać w lesie, a czego nie powinno się w nim robić. Pierwsza część bardziej mi się podobała, może dlatego, że wzięła mnie przez zaskoczenie, a teraz już wiedziałam czego się spodziewać ;) Nie zawiodłam się i zabieram się za lekturę dalszych przygód leśniczego Piątka.

momarta | 2014-10-28
Boguśka Kowalska | 2014-03-19