Allegro - kampania grudzień kat. romans

Down to You

Cykl: The Bad Boys (tom 1)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
snll

The scorching tale of one girl and two brothers in a love triangle…that’s not. Olivia Townsend is nothing special. She’s just a girl working her way through college so she can return home to help her father run his business. She’s determined not to be the second woman in his life to abandon him, even if it means putting her own life on hold. To Olivia, it’s clear what she must do. Plain and...

The scorching tale of one girl and two brothers in a love triangle…that’s not.

Olivia Townsend is nothing special. She’s just a girl working her way through college so she can return home to help her father run his business. She’s determined not to be the second woman in his life to abandon him, even if it means putting her own life on hold. To Olivia, it’s clear what she must do. Plain and simple. Black and white.

But clear becomes complicated when she meets Cash and Nash Davenport. They’re brothers. Twins.
Cash is everything she’s always wanted in a guy. He’s a dangerous, sexy bad boy who wants her in his bed at any cost. He turns her insides to mush and, with just one kiss, makes her forget why he’s no good for her.

Nash is everything she’s ever needed in a guy. He’s successful, responsible and intensely passionate. But he’s taken. Very taken, by none other than Marissa, Liv’s rich, beautiful cousin. That doesn’t stop Olivia from melting every time he looks at her, though. With just one touch, he makes her forget why they can never be together.

Black and white turns to shades of gray when Olivia discovers the boys are hiding something, something that should make her run as far and as fast as she can. But it’s too late to run. Olivia’s already involved. And in love. With both of them.

Both brothers make her heart tremble. Both brothers set her body on fire.

She wants them both.

And they want her.

How will she ever choose between them?

źródło opisu: www.mleightonbooks.blogspot.com

źródło okładki: www.mleightonbooks.blogspot.com

snll | 2013-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Jak dla mnie, "Down to You" jest książką rewelacyjną w swoim gatunku. Ma w sobie "to coś", co sprawia, że nie mogłam się od niej oderwać i od razu polubiłam głównych bohaterów. Myślę, że to za sprawą fajnie stworzonego napięcia i chemii między nimi - te spojrzenia, dwuznaczne żarty, pożądanie, pasja, namiętność itd. Jak ja to mówię - kupuję tę historię.

W książce mamy trzech pierwszoosobowych narratorów, którymi są główni bohaterowie, czyli Olivia, Cash i Nash. Przy każdym rozdziale pojawia się imię osoby, której emocje, myśli i przeżycia, mamy w danej chwili możliwość poznać. Podobał mi się taki sposób narracji, a niektóre myśli bohaterów były naprawdę zabawne.

Krótko o treści: Olivia wychowała się na farmie, pracuje jako barmanka i studiuje. W jej życiu pojawia się Cash - bad boy, playboy i łamacz serc, czyli typ który ją pociąga ale wie, że pakowanie się w jakiekolwiek relacje z nim, źle się dla niej skończą. Kiedyś taki właśnie typ faceta złamał jej serce. Dziewczyna jednak...

Katarzyna | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Bad boys, bad boys...

Olivia mnie denerwowała tym swoim niezdecydowaniem. Ojej, jaka ona biedna, nie wie, którego bliźniaka wybrać: Nasha czy Casha...
Ale..
Bum.
Szok.
Wow.
Książka przyzwoita, polecam:)

esin | 2014-12-23

Przez długą chwile zastanawiałam się co napisać o tej książce. Na pewno sprawiła że byłam zakończona niespodziewanym zwrotem akcji, jednak mimo to uważam że fabuła jest nieco naciągana. Nie jest to książka, którą można czytać wiele razy i za każdym razem odkrywasz coś nowego. Można powiedzieć, że skłania do odrobiny wysiłku, co w romansach spotykam bardzo rzadko, jednak nie wzbudza żadnych głębszych emocji.

justa_jp | 2014-08-04

Zaczełam czytać lekko zaintrygowana okładką i opisem. I muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Rzeczy zaczynają się bardzo niewinnie. Olivia dziewczyna zwykła, pracuję i uczy się. Na wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki w dość zabawny sposób poznaję Casha- właściciela klubu Dual. Zaciekawiona chłopakiem nie może o nim zapomnieć, jednak wie że jest to typ który napewno złamie jej serce i dlatego powinna go unikać. Jakie jest jej zaskoczenie, gdy następnego dnia meżczyzna zjawia się w mieszkaniu, które wynajmuję razem z kuzynką Marissą. Okazuję się, że to Nash brat bliżniak Casha i chłopak Marissy. Młody prawnik jest kompletnie inny niż jego brat, od razu wpada w oko Olivii. I tu zaczynają się problemy bo ten, którego ona chce jest zajęty, a ten który sprowadzi na nią tylko kłopoty wyrażnie jest nią zainteresowany. Sprawy nie ułatwia fakt, że Liv zaczyna pracować w klubie Casha a on robi wszystko by dziewczyna była jego. Dochodzi do kilku pikantnych...

dominque | 2015-05-15
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 15 maja 2015

Z pewnością jest dosyć ciekawa i zaskakująca :) ale oczywiście nie dla każdego. Współczesny romans z wątkiem sensacyjnym, który właściwie rozwija się pod sam koniec książki.

Pinina_Paulina | 2015-03-13

Książka jest genialna :) Nie wiem co mogę jeszcze dodać, chyba tylko to, że trzeba ją przeczytać. Ja polecam :)

Ava | 2015-04-10
Przeczytana: 23 listopada 2014

Książka jest typowym romansem. Jest napisana żywo, energicznie. Czytelnik nie nudzi się przy niej, wciąga się w akcję i wraz z bohaterką próbuje rozwiązać zagadkę. Największą zaletą tej książki jest to, że autorka naprawdę potrafi zaskoczyć czytającego i takiego motywu chyba jeszcze nie było w żadnej innej książce. I za to właśnie 7 gwiazdek. Polecam, dobra lektura, gdy ma się ochotę spędzić czas lekko i przyjemnie :)

k_a_s_i_a | 2015-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2015

Kolejna świetna książka autorki.
Liv nie miała szczęścia w miłości, jednak wszystko zmienia się pewnego dnia... Nagle Olivia poznaje przystojnych bliźniaków Casha i Nasha. Ten pierwszy wydaje się być złym chłopcem drugi z kolei jest jego przeciwieństwem. Obydwaj mężczyźni są nią zainteresowani. Kiedy Liv myśli, że już wybrała tego "odpowieniego" Cash zdradza jej rodzinny sekret...

andjeo | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Gorący i niebezpieczny kontra rozkoszny i poukładany - Oliwia staje przed dylematem , którego z tych typów mężczyzn wybrać.
Problem jest tym bardziej skomplikowany, że jeden i drugi facet to niesamowici przystojniacy, którzy są... identyczni.
Nash i Cash to bliźniacy o pięknych twarzach i ciałach, ale całkiem różnych charakterach.
Dylemat Oliwii jest tym bardziej złożony, że Nash jest związany z jej kuzynką, a Cash jest jest szefem. Obaj jednak z nią flirtują i jej pożądają.
Pewnej nocy Oliwia postanawia zakosztować jednego z braci i to robi. Ciemność pozwoliła poukładanej dziewczynie poddać się gorącej namiętności, ale sprawiła również, że Oliwia nie wie do końca, do którego z chłopaków noc należała.
Los jednak sam wybierze za Oliwię mężczyznę z jej snów.
Dobrze napisana i ciekawie rozwijająca się fabuła. Czekam na pochłonięcie kolejnej części.

Klaudia228 | 2014-11-29
Przeczytana: listopad 2014

Książka przedstawia historię Olivii. W życiu dziewczyny nagle pojawia się dwóch zupełnie różnych męzczyzn. Mimo iż jeden jest przeciwieństwem drugiego, to obaj równie mocno zawracają jej w głowie. Sprawy nie ułatwia to, że są oni braćmi, a do tego bliźniaczymi.
Książkę czyta się bardzo szybko. Sam pomysł dość ciekawy, ale czegoś mi w niej zabrakło. W sumie nie wiem czego, chyba po prostu bohaterowie zawiedli. Mimo iż z pozoru mieli mieć złożone, ciekawe osobowości, tak naprawdę zostali przedstawieni zbyt płytko, a niektóre tematy zostały przedstawione zbyt pobieżnie.
Przez to ciężko mi było wczuć się w całą fabułę i postacie, a książka, mimo iż przeczytana za jednym tchem, to jestem pewna, że zaraz, równie szybko, wyleci mi z głowy i nawet nie będę w stanie przypomnieć sobie imion głównych bohaterów.
Na zabicie czasu może być.