Down to You

Okładka książki Down to You M. Leighton
Okładka książki Down to You
M. Leighton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: The Bad Boys (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Bad Boys (tom 1)
Berkley Books
2013-07-02
2013-07-02

Książka raczej średnia, chociaż pojawił się element zaskoczenia i to taki którego w żadnej innej jeszcze nie spotkałam. Główna bohaterka trochę irytująca, przedstawiana jako nieśmiała, prostolinijna a była raczej niezdecydowana i jak dla mnie daleko jej było do nieśmiałość. Na jesienne wieczory nie najgorsza, ale na moment obecny nie mam ochoty sięgać po kolejny tom mimo zakończenia, które powinno do tego zachęcać.

Gorący i niebezpieczny kontra rozkoszny i poukładany - Oliwia staje przed dylematem , którego z tych typów mężczyzn wybrać.
Problem jest tym bardziej skomplikowany, że jeden i drugi facet to niesamowici przystojniacy, którzy są... identyczni.
Nash i Cash to bliźniacy o pięknych twarzach i ciałach, ale całkiem różnych charakterach.
Dylemat Oliwii jest tym bardziej złożony, że Nash jest związany z jej kuzynką, a Cash jest jest szefem. Obaj jednak z nią flirtują i jej pożądają.
Pewnej nocy Oliwia postanawia zakosztować jednego z braci i to robi. Ciemność pozwoliła poukładanej dziewczynie poddać się gorącej namiętności, ale sprawiła również, że Oliwia nie wie do końca, do którego z chłopaków noc należała.
Los jednak sam wybierze za Oliwię mężczyznę z jej snów.
Dobrze napisana i ciekawie rozwijająca się fabuła. Czekam na pochłonięcie kolejnej części.

Dylemat Oliwii jest tym bardziej złożony,...

Książka jest o dziewczynie, której podobają się dwaj bracia. Jeden z nich jest ten mądry i bezpieczny a drugi to typowy Bad Boy :) Czytając książkę najpierw byłam trochę poirytowana główną bohaterką - jej niezdecydowaniem, ale potem był lekki szok. Muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona :)Nie mogłam sie oderwać od tej historii dopóki jej nie skończyłam. Czyta się szybko. Polecam :)

Co za historia!! niesamowita.Nie spodziewałam sie takiego obrotu sprawy. Do końca wyjawienia tajemnicy Casha żyłam nie świadoma co się dzieje.Bardzo ciekawa powieść przeplatana namiętnym seksem a tajemnicą.Główni bohaterzy świetmnie odnajdują się w swoich roalach . Nie irytowali mnie a to było najważniejsze. Goraco polecam tę wspaniałą historię. Dodam że następna część z pewnościa nie będzie nudna co przeczytałam w epilogu.

Nie mozna sie oderwac po prostu. Mamy dziewczynę o dobrym sercu, taką co to zawsze wybiera nieodpowiedniego faceta i tego własnie faceta i jego brata bliźniaka - całkowite przeciwieństwo. Ciekawa ksiązka, wartka akcja i co więcej nie tylko postac męska jest ciekawie skonstruowana, bohaerka Olivia jest równiez ciekawa

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo dobra książka. Chociaż z początku zachowanie głównej bohaterki nieco irytowało, to autorka bardzo dobrze wybrnęła z całej sytuacji i zakończyła książkę w taki sposób, że z wielką chęcią chce się sięgnąć po kolejną książkę z tej serii.

Pamiętajcie gdy ktoś w noc wskoczy wam do łóżka, zamiast krzyczeć oddajcie się mu. A potem zastanawiajcie się, który z braci to był.

W swojej kategorii (romans) książka jest taką mini perełką:) choć początek wydaję się schematyczny (ona jedna i ich dwóch),to bardzo szybko książka nas wciąga i docieramy do zakończenia.. a tam? Wielkie wow!
Polecam:)

Polecam:)

Ogolnie ksiazka warta przeczytania. Były takie momenty, gdzie zastanawiałam się nad realnoscia postepowania Casha/Nasha. Moim zdaniem jego powod całego postepowania był oderwany od rzeczywistości

• New Adult
  • 2015