Xoe: or Vampires, and Werewolves, and Demons, Oh My!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Xoe Meyers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Vulture's Eye Publications
angielski
HouseOfReaders

Alexondra Meyers, known to her friends as Xoe, had a normal life. She liked her normal life, but there's a new guy in the small town of Shelby, OR, and he is anything but normal. Before Xoe can say, "Werewolf," her world is turned upside-down. Between a dark secret in Xoe's past, a best friend who's been scratched, and not to mention highschool, Xoe has a lot of thinking to do. She has to choose who she can trust, and fast . . . tomorrow's the full moon.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/7303250-xoe

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/7303250-xoe