Crow's Row

Wydawnictwo: iUniverse
1462003923
angielski
HouseOfReaders

For college student Emily Sheppard, the thought of spending a summer alone in New York is much more preferable than spending it in France with her parents. Just completing her freshman year at Callister University, Emily faces a quiet summer in the city slums, supporting herself by working at the campus library. During one of her jogs through the nearby cemetery while visiting her brother Bill's grave, Emily witnesses a brutal killing-and then she blacks out. When Emily regains consciousness, she realizes she's been kidnapped by a young crime boss and his gang. She is hurled into a secret underworld, wondering why she is still alive and for how long.

Held captive in rural Vermont, she tries to make sense of her situation and what it means. While uncovering secrets about her brother and his untimely death, Emily falls in love with her very rich and very dangerous captor, twenty-six year- old Cameron. She understands it's a forbidden love and one that won't allow her to return to her previous life. But love may not be enough to save Emily when no one even knows she is missing.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/12389310-crow-s-row

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/12389310-crow-s-row

Kasik | 2014-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2014

Zaintrygowana opisem i okładką wyczekiwałam tej pozycji z niecierpliwością. Miałam ochotę na coś " ciężkiego", mrocznego, tajemniczego. Musze jednak przyznać, że czytając ją miałam chwile zwątpienia. Zastawiałam się dlaczego ta pozycja ma tak wysokie oceny!!
Pewnie było tak dlatego, że liczyłam na podobną historię jak w Captive In The Dark. Jednak po kolei.
Ksiązka opowiada o losach Emily Sheppard, która właśnie ukończyła pierwszy rok w Callister University i teraz spędza lato mieszkając w nieciekawej dzielnicy i utrzymując się z pracy w uczelnianej bibliotece. Podczas joggingu przez cmentarz, gdzie przy okazji odwiedza grób brata Billa, Emily jest świadkiem brutalnego morderstwa, po czym traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, uzmysławia sobie, że została porwana przez młodego szefa i jego gang.
Przetrzymywana na wsi pod Vermont, stara się zrozumieć co oznacza sytuacja, w której się znalazła. W tym samym czasie odkrywa tajemnice brata jak i przyczynę jego przedwczesnej...

emi_g | 2014-02-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 05 lutego 2014

No tu grały emocje....od początku...choć on sam nie był do końca tak mocny jak się tego spodziewałam...ale napięcie rosło w miarę czytania...
Świat nielegalnych interesów, zastraszania, ukrywania się...i pośród tego historia, która nabiera tempa i rumieńców...tu liczy się zrozumienie i zaufanie, lojalność i przyjaźń...ale w takim świecie o wszystko trzeba walczyć, a pewnych rzeczy trzeba się wyrzec w imię miłości??
Są łzy i rozpacz, która miesza się z potrzebą bycia z drugą osoba blisko...jest walka, która nie zawsze przynosi rezultaty...
Jest brutalność i okrucieństwo która łamie ludzi...ale jest tez miłość która mimo że rozrywa daje siłę!!!
Jednym słowem WARTO!!!

Clarissa21 | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Bardzo dziwna... niestety w złym sensie tego słowa!!!
Podjarałam się okładką, bo pomyślałam o mrocznym romansie z motywem kryminalnym! Sorki... tu nic takiego nie znajdziecie!
Historia opowiada o beznadziejnej dziewczynie, (która wygląda jak dziecko, co z głównego bohatera dwudziestokilkuletniego faceta czyni pedofila).
Cała historia zaczyna się ciekawie i z nuta kryminału, ale po paru rozdziałach robią się flaki z olejem. Nagle członek gangu, ba jego szef zachowuje się jak pantoflarz, nawet na zabójstwo brata reaguje ucieczką...plissss!
Po prostu książka ta zawiodła moje oczekiwania więc wam może się podobać! Ja zawsze zachęcam do czytania i wyrobienia swojego dania!!!

Dzika_Róża | 2014-12-30
Przeczytana: 27 grudnia 2014

to jest dość dobra książka , naprwdę dziwie sie tylko autorce że na temat seksu było to zwięzłe w dwuch lub tylko trzech zdaniach no ale cóż, tego jej bakowało , czuła się niezręcznie pisać o tym ale o tym że zabijali lala się krew było jej łatwo , najbardziej zakończenie mnie zaskoczyło , juz mysłałam że bohareka usmierci swoja główną postać jedna z dwóch , a tu nie podstep boze , ja bym juz nigdy nie odezwała się do tego, fajne życie w luksusie szef wszystkich sefów , naprawde piekna lektóra i mam nadzieje iz doczekam sie drugiego tomu czuje ze będzie swietne :)) bo sa krótkie przebłyski na koniec tej czesci co nas czeka:))

Poison | 2014-05-23
Przeczytana: 23 maja 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytając tą książkę człowiek może poczuć się jak na rollercoaster emocji. Możesz się poczuć rozbawiona, wkurzona, smutna. Książka wywołuję śmiech, ale także doprowadza do łez. Przy ostatnich rozdziałach płakałam jak małe dziecko, a serce mi się krajało. Boże.. nie wiem.. co mam myśleć o tej książce. Wiem jedno, jest to książka warta przeczytania i każdemu ją polecam. Gratulacje autorce za stworzenie tak dobrej pozycji.

Karolina | 2014-07-16
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 14 lipca 2014

Jedna z ciekawszych pozycji po które otatnio udało mi się sięgnąć. Mimo młodego wieku bohaterów ich historia bardzo poważna. Może nie zachwyca szczególnie mocno to jednak jest w niej coś takiego co sprawia, że sięga się po nią z przyjemnośćią i ciekawością.

Kittylittlekate | 2014-07-25

Tak bardzo mi się spodobała, że szukam podobnych. Czy ktoś coś zna?
Dodaję, że nie interesują mnie inni autorzy niż Ci z zachodu.
Gangster + studentka (bądź odwrotnie) :)

nulkas | 2014-11-19

Tematyka dość mroczna, bo mafia, narkotyki, zabójstwa, ale świetnie napisana. Totalny numer 1 na mojej liście ulubionych :) Na pewno kiedyś jeszcze do niej wrócę.

jola2243 | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

Zaskakująca, pełna zwrotów akcji, końcówka po prostu wciska w fotel i wyciska łzy.

Gaba | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014

Super książka, koniec mnie strasznie zdenerwował no ale cóż, teraz pozostaje czekać tylko na następną cześć :D