Zemsta i miłość

Tłumaczenie: Hanna Walicka
Seria: Harlequin Światowe Życie
Wydawnictwo: Harlequin
For revenge... or pleasure?
Lenka8891

Jade Ferraro zajmuje się chirurgią plastyczną w jednej z ekskluzywnych klinik w Beverly Hills. Dla Loukasa Demakisa jest jednak hochsztaplerką i oszustką. Wini ją za śmierć narzeczonej, która przed laty poddała się zabiegowi w tym szpitalu. By zdobyć ważne informacje, Loukas postanawia uwieść Jade. Potem zamierza ją porzucić. Za milionową dotację na rzecz fundacji, która wspiera działania kliniki, skłania Jade do przyjęcia zaproszenia na kolację. Czy cena prawdy nie okaże się za wysoka?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2009

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/