Pożycz mi rewolweru!

Cykl: Wiech - opowiadania przedwojenne (tom 11)
Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda
inne
króliki

XI tom opowiadań przedwojennych Wiecha zawiera komplet opowiadań Stefana Wiecheckiego drukowanych w dzienniku "Dobry Wieczór! Kurier Czerwony" z 1936 i 1937 roku, z wyjątkiem żydowskich, które weszły w skład tomu "Trup przy telefonie", oraz tych, które ukazały się w sześciu książkach wydanych przed wojną i które znalazły się w dwóch pierwszych tomach niniejszej edycji pt. "Bitwa w tramwaju" oraz "Zakochany złodziej".

źródło opisu: http://www.etiuda.net/

źródło okładki: http://www.etiuda.net/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!