6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
modli

modli | 2014-09-17

Ten album jest niestety dość nierównym zbiorem i, o ile "Age of Monsters" przypominał filmy heisei, tak opowieści z tego tomu ciążą bardziej w stronę showa z elementami heisei. Zawiera 6 opowieści różnych twórców.
-Pierwsza historia składa się z 4 rozdziałów i napisana została przez Arthura Adamsa i czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Niestety nie jestem fanem rysunków 3 pierwszych rozdziałach, których autorem jest Tatsuya Ishida - moim zdaniem nie bardzo pasują one do Godzilli. Czułem się, jakbym oglądał wrestling potworów wielkości człowieka, a nie wielkie giganty miażdżące budynki.Wizerunki postaci wydawały mi się też zbyt uproszczone jak na tego typu historię. Za to ostatni rozdział został narysowany przez Mike'a Wolfera i jest on zdecydowanie moim ulubionym rysownikiem z całego tomu.Komiks wyjaśnia pewne niedopowiedzenie z albumu "Age of Monsters" oraz zawiera easter egg dla tych, co znają filmową serię showa. Podsumowując, dobra, lekka opowiastka z dobrze narysowanym i...