Falling for the Ghost of You

Wydawnictwo: Amazon Digital Services
angielski
Justine

Seventeen year old Violet Mercer returns home from her summer vacation in Hawaii to discover her boyfriend's cheating on her with a friend. As if that wasn't bad enough, her mother's marrying a man she just met. Things take an awkward turn when Violet meets her rich new stepfather, and his gorgeous son--the hot guy whom she made a fool of herself in front of earlier that day! Zane O' Connor...

Things take an awkward turn when Violet meets her rich new stepfather, and his gorgeous son--the hot guy whom she made a fool of herself in front of earlier that day! Zane O' Connor is sexy and charming, and way out of her league. He makes her forget her ex-boyfriend even existed. But there's no way she'd ever have a chance with him...right?

Through a strange turn of events, Violet finds herself living with Zane for a month. Somewhere between the fighting and flirting, they become friends. And it isn't long before that friendship blooms into something else...something more powerful than Violet anticipated.

But Zane is hiding something from her--something big enough to tear them apart if Violet ever discovered the truth about him. Her suspicions keep her from trusting him completely. She's been burned before--is she willing to take that risk again?

As she and Zane spend more time together, Violet realizes it's too late: she's fallen for the beautiful boy with the big secret. Will she get her heart broken twice in one year--or will her love survive the truth?

For readers seventeen and older due to sexual situations and language.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/16124865-fallin...(?)

źródło okładki: www.goodreads.com

lulamae | 2015-05-20
Przeczytana: 20 maja 2015

Violet - zwyczajna siedemnastolatka, której mama zakochała się ponownie i wkrótce wychodzi za mąż. Niech będzie to dla każdego wielkim zaskoczeniem, że Bill (przyszły mąż) ma syna i to nie byle jakiego syna - laski zrzucają majtki i ustawiają się w kolejce - Zane O'Connor.
Rodzice wyjeżdżają na podróż przedślubną ze względów zawodowych, Violet po ich wyjeździe niespodziewanie nie ma gdzie się podziać i ląduje w domu z Zanem.
Wspólny czas, wieczory, posiłki, oglądanie filmów, rozmowy i tak dalej - logicznym staje się, że przyjaźń to za mało. Boski Zane pragnie Violet, a Violet nie zostaje mu dłużna.
Zostaje kwestia - czy możliwe będzie stworzenie stałego związku ze swoim przyrodnim bratem zwłaszcza, że Zane jakiego zna Violet może okazać się tylko połową prawdy.

Przyjemna, lekka i zabawna, ale nic poza tym.
Trzeba przyznać, że Violet i jej mama i ich gadanie potrafi być naprawdę zabawne - level expert jeśli chodzi o umiejętności zawstydzania i zażenowania.
Zane jest uroczy i...

Karolina Jędraszak | 2015-01-14

Książka jest doskonałym przykładem jak dobrze można sprzedać dość banalną historię. Facet okazuję się nie do końca tym za kogo się podaje tuż po tym jak spędził z nią upojną noc. Nie możecie zaprzeczyć, że to banał. Ale...
Postacie Violet, jej mamy i Hazel są po prostu niewiarygodne. Nie wiedziałam czego spodziewać się po tej książce, ale zakładałam najgorsze. Jakie szczęście, że się pomyliłam i to ogromnie. Sceny są tak zabawne, że nie mogłam się powstrzymać przed niekontrolowanymi wybuchami śmiechu. Zdarzyło mi się również kilaka razy opluć tablet herbatą i o mało co się nie zakrztusić. Na moje szczęście przeżyłam ;)
Książka naładowana jest również erotycznym napięciem choć nie ma ani jednej sceny typowo łóżkowej. Poza tym opowieść jest słodka i urocza.
Bardzo polecam entuzjastom humorystycznych książek, bo czego jak czego, ale humoru w tej historii nie brakuje.

Kasik | 2013-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2013

Bardzo fajna historia!! I mimo, że to młodzieżówka, myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, coś z czym się może utożsamiać.
To duży atut tej książki. Musze przyznać, że uśmiałam się do łez czytając perypetie Violet.
Jej wpadki czy to słowne czy to sytuacyjne skutecznie poprawiają humor…. i do tego jeszcze zabójczo przystojny Zane. Książka ma spokojne, powolne tempo i tak naprawdę lekko uśpiła moją czujność na potencjalne zaskoczenie treścią. Byłam przekonana, że wiem kto jest kim, kto jest z kim i jak to wszystko się skończy.
I gdy w pewnym momencie mentalnie przyklejałam książce etykietę nudnej i przewidywalnej autorka podgoniła akcję rzucając takie przysłowiowe „BUM”, które sprawiło, że powieść zyskała w moich oczach.
Napisana jest w stylu pamiętnika, co troszkę ograniczyło mi odbiór emocji. Brakowało mi opisów odczuć innych bohaterów, w tym najbardziej Zana. Jednak im dalej się wczytywałam tym bardziej przeżywałam z Violet tą historię. Czasem miałam ochotę ja udusić, a...

TINA | 2013-10-28
Przeczytana: 27 października 2013

Książka bardzo zabawna i lekka. Fabuła nie jest oklepana, dzięki czemu książka nabiera na wartości. Niestety za krótka, przez co mam wrażenie jakby czegoś mi brakowało na samym końcu, jest również bardzo delikatna, nie erotyczna a zmysłowa i czasem romantyczna – idealna odskocznia od burzliwych powieści pełnych sprzecznych emocji. Poza tym Vi jest tak niezdarnie słodka, że nie da się jej nie lubić :)

daria | 2014-03-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 24 marca 2014

Początkowo uważałam bohaterkę za głupią dziewoję. Jednak wpadki jej i jej mamusi bardzo mnie rozśmieszały. Potem, kiedy zaczęła nad swoim zachowaniem trochę panować udało mi się ją polubić.
Początkowo ich związek był mało wiarygodny, ponieważ autorka unikała opisów. Po prostu pisała, że było to i to lub tak i tak. Potem się poprawiła.
Podsumowując, po iluś tam stronach książka osiąga nagle wyższy poziom i staje się wciągająca, a bohaterów nie da się już nie lubić. Cieszę się, że nie uległam pierwszej pokusie rzucenia jej w kąt.
Aaa i plusem jest zazdrość wylewająca się ze stron. Coś ostatnio zauważyłam, że podobają mi się książki, które wywołują we mnie to uczucie. Dobrze, że tylko książki.

Milena | 2013-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2013

W ostatnim czasie sięgam po książki o właśnie takiej tematyce. I stwierdzam, że nie zawiodłam się, podobała mi się. Książka pełna humoru, lekka i przyjemna do czytania. Może troszkę przy krótka. Fabuła nie jest zbyt skomplikowana i rozbudowana, dlatego "Falling for the Ghost of you" nadaje się jak najbardziej do przeczytania w długie jesienne wieczory.
Tak jak zawsze w tego typu książkach głównym męskim bohaterem jest nieziemsko przystojny mężczyzna, tak też jest i tym razem. Zane należy do tych chłopaków, którzy nie mogą być przeoczeni przez dziewczyny. Nie dość, że jest młody, przystojny to jeszcze i bogaty. Jednak jest jedno ale, a mianowicie ukrywa on pewną tajemnice.
Violet jest bardzo często niezdarna, przez co urocza i zabawna. Zdarzają jej się przypadkowe potknięcia, czy też przekręcanie niektórych słów, przez które się zawstydza.Tego samego dnia w którym jej chłopak z nią zrywa spotyka na swojej drodze Zane.
Książkę polecam szczególnie tym, którzy lubią romantyczne z...

TaySDirection | 2014-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Spodobała mi się ta książka. Co najwyżej mam pewne zastrzeżenia do głównej bohaterki. Każdy ma swoje wpadki, ale na miłość boską, ta dziewczyna była chodzącym nieszczęściem. Kto normalny krzyczy "penis" kiedy się denerwuje? Tutaj autorka przesadziła.

9/10

CrazyDaisy | 2014-01-22
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, PDF
Przeczytana: 22 stycznia 2014

Dawno się tak nie ubawiłam! Violet, mimo, że czasami irytowała mnie jej gapowatość, wzbudza we mnie same pozytywne uczucia. Śmiałam się praktycznie w każdym rozdziale i mam tu na myśli, że naprawdę się śmiałam, głośno! :) Zane też zrobił na mnie wrażenie, ale czuje się trochę rozczarowana, że autorka w wielu wątkach pomijała czas, który razem spędzali tylko go zaznaczając, a nie rozwijając, jakby były mało istotne, przez co nie do końca czułam rodzące się uczucie..
Poza tym naprawdę fajnie się czytało i do samego końca nie mogłam rozgryźć tajemnicy Zane'a, a chodziło mi po głowie wiele różnych możliwości ;) To sprawia, że daje tej książce dużego plusa :)

asia20100 | 2013-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2013

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej książki, początek trochę nudny a główna bohaterka wydawała się bardzo dziecinną licealistką, ale z każdą kolejną stroną było coraz lepiej. Violet okazała się jak na swój wiek bardzo dojrzała i zaradna a jej niezdarność i paplanie w stresie było rozczulające. I jak tu jej nie lubić? :) Nie raz byłam zaskoczona z obrotu zdarzeń i przeróżnych sytuacji, autorka w bardzo fajny sposób opisała tę historię co chwilę czymś zaskakując czytelnika. Do tego masa dobrego humoru, fajne dialogi i oczywiście nieziemsko przystojny „młody bóg”.
Jak ktoś lubi lekkie i przyjemne książki to zdecydowanie polecam.

Pandora | 2018-08-12
Przeczytana: kwiecień 2018

Słodka i zabawna. Akcja daje radę, bohaterowie sympatyczni. Na poprawę humoru, idealna :)