Uwierzyłbyś, że... Meksykanie urządzają piknik grobie babci?! To i inne rodzinne przyjemności

Tłumaczenie: Paweł Kozłowski
Seria: Uwierzyłbyś, że...?
Wydawnictwo: G+J
Would you believe...in Mexico, people picnic at granny's grave?! : and other dynastic delights
rodzina, historia
elfijka

Uwierzyłbyś, że…? Założycieli Rzymu wychowała wilczyca Książki z tej serii to spojrzenie na życie codzienne na przestrzeni wieków – ale w zupełnie nowy sposób! Znajdziesz tu wiele zagadnień przedstawionych w formie intrygujących ciekawostek. Niektóre wprawią cię w zachwyt, inne wywołają zdziwienie. Chcesz wiedzieć, kto nazywał wilczycę swoją mamą i jakie są najpowszechniejsze nazwiska?...

Uwierzyłbyś, że…?
Założycieli Rzymu wychowała wilczyca

Chcesz wiedzieć, kto nazywał wilczycę swoją mamą i jakie są najpowszechniejsze nazwiska? Zastanawiasz się, dlaczego więzienie było popularnym miejscem zawierania małżeństw i dlaczego rodziny w starożytnym Rzymie zostawiały swoje córki na zimnie? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi, czytaj dalej.

Uwierzyłbyś, że...?
Leworęczność jest wrodzona