Podstawy ideologii i polityki PZPR
Małgośka

Praca zbiorowa Jerzego Pawłowicza, Janusza W. Gołębiowskiego oraz Andrzeja Kurza. Główne przesłanie książki, to zasada dozorowanego samokształcenia. Oznacza to bardzo szybkie osiągniecie jak najlepszego stopnia rozwoju gospodarczego, społecznego a także cywilizacyjnego. Pokazuje w jaki sposób kraj będący na obrzeżach gospodarki ogólnoświatowej, może poddać się modernizacji i wieść prym na rynku ogólnoświatowym.
Podręcznik odpowiada podstawowym merytoryczno-dydaktycznym założeniom programu szkolenia partyjnego opartego na zasadzie kontrolowanego samokształcenia.

Małgośka | 2013-07-23
Na półkach