7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
impression

„Urwany film” Aleksandry Mader jest opowieścią o życiu, historią, jakich wiele obok nas, choć bywa, że nie chcemy ich zauważyć. Bo inność jest trudna, jest niechciana, bo strach przed innym wypiera tolerancję i empatię i dlatego tak ważne jest przesłanie autorki: "Sam dla siebie bądź ważny, a wrogość wypędzaj z uśmiechem na twarzy i wysoko podniesioną głową. Nigdy nie daj sobie wmówić, że...

"Sam dla siebie bądź ważny, a wrogość wypędzaj z uśmiechem na twarzy i wysoko podniesioną głową. Nigdy nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy, kaleki, ułomny. Tak przecież nie jest. Bądź sobą, nie udawaj, kochaj szczerze i całym sercem."

źródło opisu: www.wfw.com.pl

źródło okładki: www.wfw.com.pl

malwina | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, :-(((((
Przeczytana: 24 listopada 2014

Mala ksiazeczka jednak dajaca wiele do myslenia. Niezwykle wulgarna i dosadna, ale takie jest zycie.
Historia zycia dwoch mlodych kobiet. Przerazajaca, ale tak obecna we wspolczesnym swiecie.