Intrygujący wspólnik

Seria: Harlequin Kolekcja
Wydawnictwo: Harlequin
Partners
romans

Matt Bates jeszcze jako student zakochuje się w siostrze kolegi, którą zna tylko ze zdjęcia. Kiedy po latach już jako zdolny dziennikarz trafia do jednej z nowoorleańskich gazet, poznaje Laurel osobiście. Jednak zamiast kochankami, zostają rywalami. Pochodzący z nowojorskich slumsów Matt jest przekonany, że należąca do lokalnej elity Laurel nigdy się z nim nawet nie zaprzyjaźni. Pewnego dnia naczelny zleca im wspólne przeprowadzenie dziennikarskiego śledztwa w bardzo niebezpiecznej sprawie...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, Warszawa 2006

Obydwie opowieści wciągają i aż chce się czytać bez przerwy aby dotrzeć do rozwiązania zagadki.

Angelika | 2016-07-12
Przeczytana: 06 lipca 2016

www.uwielbiamczytac.pl

Ahh! Uwielbiam Norę! Tworzy przecudowne historie. Intrygujący wspólnik zdecydowanie zasłużył na 10 gwiazdek!

Jest to przeurocza historia dwojga ludzi. Matta- pochodzącego z nieciekawej nowojorskiej dzielnicy, z równie nieciekawą przeszłością. Jego dzieciństwu towarzyszył brud, głód i dziurawe buty. Dzięki silnej woli i determinacji kończy studia i wybija się na szczyt kariery. Tak się składa, że dzięki przyjacielowi, trafia do redakcji, w której pracuje Laurel -jego studencka miłość ze zdjęcia.

Oraz pięknej, utalentowanej, pochodzącej z zamożnej rodziny Laurel. Ma kochającą, dosyć specyficzną babcię, ojca i brata. Razem tworzą piękny obraz idealnej rodziny.

Historia tych dwojga naprawdę bardzo mi się podobała. Jest całkiem inna niż wszystkie. Jest taka ciepła i urocza. Przepełniona czułością i troską. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba po prostu przeczytać.

Ta książka nie jest tak schematyczna, jak zazwyczaj są wszystkie romanse. Styl Nory jest,...

wiech | 2015-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2015

Książka z dreszczykiem sensacji.
Dziennikarka i reporter od spraw kryminalnych.
On – Wyluzowany, irytujący, grubiański.
Nieustannie ją drażnił i wyprowadzał z równowagi.
Ona – Ambitna. Twardo stąpała po ziemi.
Z konieczności zostali wspólnikami w prowadzonym śledztwie dziennikarskim.
I odtąd to on był na straconej pozycji.
Ale uwielbiał wyzwania, a ona takie stanowiła.
- Sympatyczni bohaterowie. Humorystyczne dialogi.
Ciekawy wątek kryminalny. Ani przez chwilę się nie nudziłam.
Lekki, miły przerywnik :)

Monika | 2015-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Lekka, przyjemna lektura do porannej lub popołudniowej kawy z ciachem.

czytelnicze-recenzje | 2013-07-22
Przeczytana: styczeń 2013

Książka idealna do poczytania w niedzielne popołudnia lub deszczowe dni. Treść okazała się być dużo ciekawsza niż się tego spodziewałam. Momentami zdarzenia zaskakują, lekturze nie brakuje humoru, ale i dreszczyku emocji.