Intrygujący wspólnik

Okładka książki Intrygujący wspólnik Nora Roberts
Okładka książki Intrygujący wspólnik
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Harlequin Kolekcja
Partners
Harlequin
2006-01-01
2006-01-01
romans

www.uwielbiamczytac.pl

Ahh! Uwielbiam Norę! Tworzy przecudowne historie. Intrygujący wspólnik zdecydowanie zasłużył na 10 gwiazdek!

Jest to przeurocza historia dwojga ludzi. Matta- pochodzącego z nieciekawej nowojorskiej dzielnicy, z równie nieciekawą przeszłością. Jego dzieciństwu towarzyszył brud, głód i dziurawe buty. Dzięki silnej woli i determinacji kończy studia i wybija się na szczyt kariery. Tak się składa, że dzięki przyjacielowi, trafia do redakcji, w której pracuje Laurel -jego studencka miłość ze zdjęcia.

Oraz pięknej, utalentowanej, pochodzącej z zamożnej rodziny Laurel. Ma kochającą, dosyć specyficzną babcię, ojca i brata. Razem tworzą piękny obraz idealnej rodziny.

Historia tych dwojga naprawdę bardzo mi się podobała. Jest całkiem inna niż wszystkie. Jest taka ciepła i urocza. Przepełniona czułością i troską. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba po prostu przeczytać.

Ta książka nie jest tak schematyczna, jak zazwyczaj są wszystkie romanse. Styl Nory jest, standardowo, nieziemski. No dobra.. Mogę się trochę przyczepić do przedstawienia postaci.. Mogliby być trochę bardziej szczegółowo wykreowani... Ale to naprawę jedyny minus książki - słabo opisana przeszłość bohaterów. Po za tym książka jest naprawdę dobra.

Jak na Norę przystało i w tę historię wplotła odrobinę grozy. Co daje naprawdę świetny efekt. Jestem tak bardzo zauroczona Mattem i Laurel, że aż nie wiem co mam tu więcej napisać. Pierwsze co przychodzi mi na myśl o tej książce to urocza.

Intrygującego wspólnika polecam każdemu! Na letnie, wakacyjne noce jest to książka idealna. Ja pochłonęłam ją od razu przy pierwszym podejściu. Historia wciągnęła mnie tak, że nim się zorientowałam, znalazłam się na ostatniej stronie.

www.uwielbiamczytac.pl

Książka z dreszczykiem sensacji.
Dziennikarka i reporter od spraw kryminalnych.
On – Wyluzowany, irytujący, grubiański.
Nieustannie ją drażnił i wyprowadzał z równowagi.
Ona – Ambitna. Twardo stąpała po ziemi.
Z konieczności zostali wspólnikami w prowadzonym śledztwie dziennikarskim.
I odtąd to on był na straconej pozycji.
Ale uwielbiał wyzwania, a ona takie stanowiła.
- Sympatyczni bohaterowie. Humorystyczne dialogi.
Ciekawy wątek kryminalny. Ani przez chwilę się nie nudziłam.
Lekki, miły przerywnik :)

Książka z dreszczykiem sensacji.
Dziennikarka i reporter od spraw kryminalnych.
On – Wyluzowany, irytujący, grubiański.
Nieustannie ją drażnił i wyprowadzał z równowagi.
Ona – Ambitna. Twardo stąpała po ziemi.
Z konieczności zostali wspólnikami w prowadzonym śledztwie dziennikarskim.
I odtąd to on był na straconej pozycji.
Ale uwielbiał wyzwania, a ona takie...

Książka idealna do poczytania w niedzielne popołudnia lub deszczowe dni. Treść okazała się być dużo ciekawsza niż się tego spodziewałam. Momentami zdarzenia zaskakują, lekturze nie brakuje humoru, ale i dreszczyku emocji.

Lekka, przyjemna lektura do porannej lub popołudniowej kawy z ciachem.

Lekka, przyjemna lektura do porannej lub popołudniowej kawy z ciachem.

Obydwie opowieści wciągają i aż chce się czytać bez przerwy aby dotrzeć do rozwiązania zagadki.

• Nora Roberts
  • Nora Roberts - przeczytane