Moje pierwsze odkrycia. Środki transportu.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Moje pierwsze odkrycia.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Yoyo Books
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9789461951083

Seria przedstawia piękne kolorowe fotografie przedstawiające różne środki transportu. Będzie wspaniałą pomocną dla dzieci w poznawaniu nowych słów.
Atrakcyjny styl książki wzmaga w dziecku chęć odkrywania i przeżywania nowych doświadczeń. Dzieci będą oglądać fotografie bez końca!

źródło opisu: Opis z okładki.

źródło okładki: http://www.empik.com/moje-pierwsze-odkrycia-gospod...»

| 2013-07-22

Mnóstwo fotografii, wszystkie 'środki transportu' są podpisane małymi literami, chyba, że powinno się pisać inaczej; U.F.O. Tak, U.F.O. można znlaźć w tej książeczce jako środek transportu. Książeczka ma twarde dziecio-odporne strony.