W poszukiwaniu duszy

Wydawnictwo: WAM
dusza, wiara

Jak odnaleźć i utrzymać poczucie witalności i sensu życia, gdy dojrzewamy w świecie pełnym zgiełku? Jaką rolę możemy pełnić w naszej rodzinie (jak również w większej wspólnocie), aby przyczyniać się do dobrobytu innych, nie tracąc zarazem z oczu własnego rozwoju? Tematem książki jest psychiczny i duchowy rozwój mężczyzny. Nie traktuje ona o tym, jak stać się "człowiekiem sukcesu" czy też "lepszą osobą". Zajmuje się raczej kwestiami, które dotyczą samej istoty tego, kim jesteśmy jako mężczyźni.

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: www.kroliczajama.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!