Zwierzęta świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziecko poznaje świat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: VEMAG
zwierząta
geokuba

Czy gepard biega najszybciej? Dlaczego niektóre żaby są bardzo kolorowe? Jakie zwierzęta żyją w Australii? Interesujące wiadomości zawarte na stronach książki dostarczają dzieciom podstawowej wiedzy o zwierzętach z rożnych kontynentów. około 70 realistycznych ilustracji otwiera przed małymi czytelnikami w wieku powyżej 5 lat nowy świat i pobudza ich ciekawość. Łatwe do zrozumienia teksty...

Czy gepard biega najszybciej?
Dlaczego niektóre żaby są bardzo kolorowe?
Jakie zwierzęta żyją w Australii?

Interesujące wiadomości zawarte na stronach książki dostarczają dzieciom podstawowej wiedzy o zwierzętach z rożnych kontynentów. około 70 realistycznych ilustracji otwiera przed małymi czytelnikami w wieku powyżej 5 lat nowy świat i pobudza ich ciekawość. Łatwe do zrozumienia teksty opisują świat przedstawiony na obrazkach i przekazują dodatkową wiedzę!

źródło opisu: Grupa Wydawnicza VEMAG, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie