Pułapki nie tylko w biznesie

Wydawnictwo: Borecki Paweł
biznes, finanse

Praktyk biznesu, wybitny sprzedawca, lider, mentor. Ponad 20 lat doświadczenia zdobył w korporacjach i sieciach sprzedaży. Autor wielu artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Ma na swoim koncie wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań...

Autor wielu artykułów w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Ma na swoim koncie wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek Klubu TOP Liderów MLM. Vice President Akuna Polska.

Uczyć warto się od wszystkich. Jednakże prawdziwą inspiracją mogą być tylko ci, którzy sami robią to, co głoszą. Paweł Borecki jest takim człowiekiem. Z radością witam jego książkowy debiut.

Iwona Majewska-Opiełka − autorytet w dziedzinie rozwoju i samodoskonalenia.
Autorka 13 książek, w tym „Sprzedaż i charakter".
Laureatka nagrody PNSA dla najlepszego trenera sprzedaży.

źródło opisu: Borecki Paweł, 2012, Wydanie I

źródło okładki: www.pulapkiwbiznesie.pl/