Zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych w bankowości

Wydawnictwo: Biblioteka Menadżera i Bankowca
biznes, finanse

Dariusz Wawrzyniak dr nauk ekonomicznych, adiunkt w katedrze Zarządzania bankiem Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Specjalizuje się w problematyce zastosowań rozwiązań informatycznych w bankowości. W kręgu jego zainteresowań leżą przede wszystkim zagadnienia związane z bezpieczeństwem bankowych systemów informatycznych, w szczególności zaś problemy zastosowań współczesnej kryptografii.