Wyśmienita kuchnia włoska

Wydawnictwo: Arkady
Kostliche italienische Kuche. Die besten rezepte.
Włochy, kuchnia

Buon appetito...można życzyć z całego serca każdemu Czytelnikowi, gdyż niniejsza książka stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla wszystkich, którym włoska kuchnia przypadła do gustu. Dwie najpopularniejsze potrawy, pizzę i pastę, potraktowaliśmy oczywiście z należytą im uwagą, nie zapominając równocześnie o niezwykłej wprost różnorodności włoskich zup, antipasti, potraw mięsnych, drobiowych i rybnych oraz deserów. We wstępnych rozdziałach książki zawarte są nie tylko ciekawostki, lecz również istotne informacje o przyprawach, ziołach, serach i winach oraz innych specjalnościach kuchni włoskiej. Wyczerpujące i bogato ilustrowane przepisy sprawią, że przygotowanie potraw stanie się dla Państwa równie wielką przyjemnością, jak ich spożywanie.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!