Angielski. Gramatyka

Wydawnictwo: Edgard
Krzysztof

Angielski Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami i tabelami. Wyczerpująco objaśnia najważniejsze zagadnienia gramatyki języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce. Książka (288 str.) adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego roku anglistyki, samouków oraz...

Książka (288 str.) adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego roku anglistyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikat FCE.

Angielski Gramatyka
- praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami,
- dla osób początkujących i średnio zaawansowanych,
- dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,
- przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne,
- ponad 300 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- tabele koniugacyjne i zestawienia czasowników nieregularnych.

Repetytorium objaśnia 63 najważniejsze zagadnienia, m.in. zastosowanie czasów, stronę bierną, mowę zależną, użycie rodzajników, przyimków oraz zaimków. Część teoretyczna uzupełniona jest licznymi przykładami zastosowania reguł w praktyce.

Ponad 300 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. W książce znajdują się również tabele koniugacyjne prezentujące odmianę czasowników nieregularnych.

źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/

źródło okładki: http://www.jezykiobce.pl/