Tajemniczy list

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins
The Disappearing Duchess
Bożena

Lucinda jest idealną kandydatką na żonę. Piękna, skromna i nieśmiała zwraca uwagę Justina, księcia Avonlea, który szybko proponuje małżeństwo. Wkrótce po ślubie młoda księżna otrzymuje list. Tajemniczy nadawca przypomina jej o wstydliwej przeszłości i grozi ujawnieniem prawdy. Lucinda postanawia sama odnaleźć szantażystę i uchronić małżonka przed skandalem. Nie spodziewa się jednak, że prawda...

Lucinda postanawia sama odnaleźć szantażystę i uchronić małżonka przed skandalem. Nie spodziewa się jednak, że prawda okaże się zaskakująca także dla niej…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/tajemniczy-list

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/tajemniczy-list

Efemeryda | 2018-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2018

Nie będę się rozwodzić. Lekka, łatwa i przyjemna lektura. Grono starych - nowych bohaterów. Pozytywna z perypetiami opowieść utrzymana w konwencji książę - Kopciuszek. Nie bogactwo jest najważniejsze.

petronelka | 2016-03-28
Przeczytana: 30 marca 2016