Boski Plan Wieków

Cykl: Wykłady Pisma Świętego (tom 1)
Wydawnictwo: Na straży
9 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Divine Plan of the Ages
religia
dejw

Jest to pierwszy tom z cyklu Wykłady z Pisma Świętego. Został napisany przez Charles T. Russella w 1886 roku. Dzięki niniejszej książce Czytelnik może z łatwością dostrzec ukazany w Biblii podział historii ludzkości na wieki oraz działanie Boga w każdym z nich. Niniejsze dzieło pomogło bardzo wielu osobom w zrozumieniu Biblii, dlatego jego entuzjastyczni czytelnicy nazywają je "kluczem do...

Dzięki niniejszej książce Czytelnik może z łatwością dostrzec ukazany w Biblii podział historii ludzkości na wieki oraz działanie Boga w każdym z nich. Niniejsze dzieło pomogło bardzo wielu osobom w zrozumieniu Biblii, dlatego jego entuzjastyczni czytelnicy nazywają je "kluczem do Pisma Świętego".

źródło opisu: www.nastrazy.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Wiktor Szpunar | 2013-07-24

Szczególna książka w mojej biblioteczce. Pozwoliła mi spojrzeć na Biblię jak na list od Boga i zgodną całość, ujawniającą wielką miłość Stwórcy wobec swych dzieci.