The Course of True Love (and First Dates)

Seria: The Bane Chronicles
Wydawnictwo: Margaret K. McElderry
angielski
Justine

Magnus Bane and Alec Lightwood might fall in love—but first they have a first date.

When Magnus Bane, warlock, meets Alec Lightwood, Shadowhunter, sparks fly. And what happens on their first date lights a flame...

źródło opisu: http://www.shadowhunters.com/TheBaneChronicles/

źródło okładki: http://www.simonandschuster.com/

kocie | 2016-01-10
Na półkach: Ebook
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Mowa tu o pierwszej randce Aleca i Magnusa, z początku niezbyt udanej ale zakończonej fantastycznie. Clary przybliża nam dokładnie usposobienie Aleca, jego delikatną stronę. Wiecznie wycofany, niepewny postanawia zaprosić czarownika na randkę i o dziwo ten się dziwi. Magnus na początku specyficznie podchodzący przekonuje się, że to byłą najlepsza rzecz jaką zrobił.
Alec udowadnia mu, że nie każdy Nephilim to zabójca który stoi ponad każdym.
Jak by było więcej pikanterii to dała bym 10 gwiazdek :)

Shila | 2015-04-05
Na półkach: Posiadam

W tym opowiadaniu mowa będzie o... pierwszej randce Magnusa i Aleca! Kocham tą parę, a kiedy dowiedziałam się o tym opowiadaniu, uznałam, że kwestią życia i śmierci dla mnie będzie jego zdobycie i przeczytanie. I tak oto stałam się jego dumną posiadaczką. Nie rozczarowałam się choć liczyłam na nieco pikantniejsze sceny. Mężczyźni upewnili się co do własnych uczuć i pokazali od każdej strony(polecam piosenkę o dupci:)).

Nadienn | 2016-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2016

Malec! :D :3
Mam nadzieję, że ich pierwsza randka będzie w podobny sposób wyglądała w serialu Shadowhunters :P

Nika | 2015-02-07
Na półkach: E-book
Przeczytana: luty 2015

Fajnie, że można było przeczytać więcej o Magnusie i Alec'u. :3 Zdecydowanie wszystkie te kroniki nie zachwyciły mnie tak jak sobie to wyobrażałam zanim przeczytałam.

bookwormpl | 2014-07-12

Podsumowujace opowiadanie ale zarazem najlepsze. To tutaj najbardziej bliski postaci Magnusa z DA i DM jest czarownik. Fabula konkretna,trzymajaca sie calosci. Super!

Martyna | 2014-04-19
Na półkach: W oryginale ♥