Życie pełne pasji

Wydawnictwo: Absolutnie Fantastyczne
życie, pasja
poradniki
Goha

Czym jest życiowa pasja? Czy z każdej pasji można się utrzymać? Jak odkryć swoją pasję? Jak ją rozwijać? Takie pytania mogą się rodzić. W tej książce otrzymasz na nie odpowiedzi. Poznasz historie ludzi, którzy mają swoje pasje i dzielą się nimi. Możesz się z nimi skontaktować i dowiedzieć więcej. W drugiej części książki (tylko nie przechodź do niej za wcześnie) poznasz historię człowieka (i to żyjącego w Polsce!), który opierając życie na tym, co go fascynuje, przeszedł drogę od taksówkarza do milionera. „American dream” w polskim wykonaniu :)

źródło opisu: http://annaburzynska.pl/others/koah/prowadzacy/

źródło okładki: http://annaburzynska.pl/others/koah/prowadzacy/

ginewra | 2017-11-05
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Może to i ma jakąś wartość merytoryczną, ale napisane jest bardzo słabo.

Szymon | 2017-03-01
Artur Klemencki | 2014-02-07