The Shadow Throne

Cykl: Trylogia władzy (tom 3)
Wydawnictwo: Scholastic
angielski
HouseOfReaders

Jennifer A. Nielsen takes readers on an extraordinary journey in this final installment of the NEW YORK TIMES bestselling Ascendance Trilogy.

War is coming. . . . Join Jaron as he embarks on his final adventure!

źródło opisu: scholastic.com

źródło okładki: scholastic.com

vatu | 2018-03-03
Przeczytana: 03 marca 2018

- tłumacznie książki

izytka | 2016-08-16

Perfekcyjna, cudowna :) Cieszę się, że mogłam przeczytać w oryginale. Fantastyczna trylogia... gorąco polecam.

Cudowna książka!
To pierwsze uczucie po jej przeczytaniu. Spędziłam nad nią dużo czasu przez język, który nie jest moim konikiem i na pewno bym nie dała rady jej przeczytać, gdyby nie była tak ciekawa. Było warto.
Niestety ta książka miała swoje plusy i minusy. Może zacznę od plusów;
- ciekawa fabuła i bohaterowie, których nie da się nie lubić, mówię serio. Pierwsza seria gdzie pokochałam aż tylu bohaterów. Jeśli o nich chodzi to nie są oni postaciami papierowymi
-dobrze napisana książka i dobrze napisane zakończenie z podkreśleniem słowa „dobrze”,
Teraz minusy tu będzie więcej:
- jak na razie to język
- ilość stron, o wiele za mała
- książka uzależnia, nie można się oderwać
Choć co do pierwszego minusa to jest trochę na plus: można dłużej spędzić czas z tą książką.
Naprawdę polecam tę książkę i jeśli ktoś się zastanawia lub odkłada ją z powodu języka to naprawdę nie warto, gorzej jeśli ktoś nie może jej w ogóle prxzeczytać. Ja pewnie wrócę do niej i mam nadzieję, że będzie już...

Purrinee | 2015-04-15

wiecie kiedy i czy w ogóle ta część zostanie przetłumaczona na język polski?