Andrzeja Klimowicza portret wielokrotny

Wydawnictwo: El-Press
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Andrzej Klimowicz (1940- 2011) specjalista chorób płuc, najlepszy lekarz wśród filozofów i filozof wśród lekarzy, himalaista, lubelski działacz polityczny i społeczny, radny miasta Lublin, wieloletni dyrektor lubelskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Książkowa-Fantazja | 2013-08-24
Przeczytana: 02 lipca 2013

Jest to jedna z książek, która ma dla mnie wartość osobistą. W związku z tym swoje przemyślenia i refleksje pozwólcie, że tym razem zachowam, dla siebie.
W skrócie mogę zdradzić, iż są to w głównej mierze wspomnienia rodziny, przyjaciół, znajomych o wspaniałym człowieku, jakim był Andrzej Klimowicz.

Seweryn | 2014-01-17
Na półkach: Teraz czytam