Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Wydawnictwo WGP
religia, biblia, jezus
religia
Piotr

-Mojżesz nie był Żydem -Ilu braci miał Jezus? -Jak Nowy Testament zniszczył Rzym "Tajemnice Pisma Świętego" to prawdziwa rewolucja. Bóg, ten, który stworzył nas na podobieństwo swoje, zawarł w Piśmie Świętym morze tajemnic. Stwórca podyktował Biblię w 40 dni, nie lubił religii i religijnych ludzi, a reprezentował cywilizację miliony lat starszą od ziemskiej. Stary Testament zawiera...

-Mojżesz nie był Żydem
-Ilu braci miał Jezus?
-Jak Nowy Testament zniszczył Rzym

"Tajemnice Pisma Świętego" to prawdziwa rewolucja. Bóg, ten, który stworzył nas na podobieństwo swoje, zawarł w Piśmie Świętym morze tajemnic. Stwórca podyktował Biblię w 40 dni, nie lubił religii i religijnych ludzi, a reprezentował cywilizację miliony lat starszą od ziemskiej. Stary Testament zawiera historię naszej planety. Akcja opowiadań biblijnych rozgrywa się na trzech kontynentach i opowiada o losie najstarszych Imperiów obejmujących również terytorium dzisiejszej Polski. Na czele tych Imperiów stali władcy, którzy byli 4-5-metrowymi olbrzymami, a których starożytni Grecy nazywali herosami. W Biblii znani są jako patriarchowie-ojcowie narodów.

Nowy Testament to dzieło kilku genialnych rabinów. Ewangelie były zemstą Żydów na Rzymianach za zniszczenie Jerozolimy i rzeź jej mieszkańców. Z tego powodu ewangelie potraktowane poważnie zieją nienawiścią do chrześcijańskiej rodziny. Również Jezus ze swoją umiłowaną, Marią Magdaleną, przedstawiony jest złośliwie jako osoba obłąkana. Autor broni Jezusa przed ewangelistami, pokazując równocześnie, jak złośliwie przedstawiony jest On w ewangeliach.

źródło opisu: http://www.wgp.com.pl/index.php?id_s=269&id_j=pl

źródło okładki: http://www.wgp.com.pl/index.php?id_s=269&id_j=pl

Antagonista Esklaważu | 2015-07-31

Tego się nie da inaczej skomentować niż w ten sposób: XD

Corax | 2016-11-27
Na półkach: Przeczytane, Gnioty
Przeczytana: 27 listopada 2016

Masakra! Radosna tfurczość z gatunki fiction autora, który na co dzień ma nawet problem z prawidłowym wyrażaniem się po Polsku. Prowadzi na YT kanał, w którym porusza tematy z gatunku spiskowej teorii dziejów i wyzywa od durniów i debili tych, którzy mają inne zdanie niż on.

Ania | 2018-01-11

Bardzo ciekawe spojrzenie. To moja pierwsza ksiazka tego autora, ktora bardzo polecam.

Ksiazka warta przeczytania!!

michal39 | 2015-07-22

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dobra książka ,ciekawe spojrzenie na biblie i teksty tam zawarte .Autor poświęcił dużo czasu na studiowaniu biblii ,i jest to widoczne w tej książce .Polecam każdemu kto interesuje się historią religijną i teoriami spiskowymi

seemann | 2014-08-03

Ciekawa interpretacja pisma świętego, ale pisanie "Niech inni mówią co chcą" albo "Mnie przekonuje" bardzo obniżają wiarygodność jak i rzetelność jak dla mnie

PawelM | 2016-10-30

brednie

Sigillum_Authenticum | 2017-10-25

Książka słaba, a autor kompletnie zaczadzony pseudoscholastyką, więcej tutaj:
http://sigillumauthenticum.blogspot.com/2017/06/jak-zamac-szyfr-biblii-pawe-szydowski-i.html oraz

Virtuoso | 2018-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2018

To moja pierwsza książka tego autora, którą bardzo polecam.
Książka warta przeczytania!!

slav00 | 2018-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2018

Pierwsza książka Pana Szydłowskiego jaką przeczytałem i ledwie do końca dobrnąłem. Święty Graal, Święta krew dużo lepsze. TO jest jakaś marna kopia osoby z potężną megalomanią.

Stelmach | 2018-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2018

kłamstwo na kłamstwie, beznadzieja.