Wanted

Wydawnictwo: Amazon Digital Services
literatura piękna
angielski
bookworm_babe

Verbally abused by her mother for years, 18-year-old Ellie Johnson always believed she would never be loved or wanted by anyone. She focused all of her attention on her grades and getting into the University of Texas to start a new life away from her mother. The last thing Ellie expected was to fall in love with Gunner Mathews, a starting linebacker for the University of Texas football team...

The last thing Ellie expected was to fall in love with Gunner Mathews, a starting linebacker for the University of Texas football team and not to mention, her brother's best friend.

Gunner only has two passions in life, football and his grandfather’s ranch, until he falls for his best friends little sister. He will stop at nothing to show Ellie how much he wants her, even if it means he has to move faster than she would like.

Gunner knows they are meant to be together forever, but Ellie keeps denying her feelings out of fear of being hurt again. Every time he gets close to winning her love, something pushes her away again. Will Ellie ever be able to let go of the past and let him into her heart, and will Gunner be patient enough to wait for her?

What will it take for them to realize they are all each other have ever WANTED?

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Gabi | 2019-02-04
Przeczytana: 18 listopada 2018

Od lat słownie maltretowana przez matkę, osiemnastoletnia Ellie Johnson wierzyła, że nigdy nie będzie kochana, ani nikt jej nie będzie chciał,
ale zakochała się w Gunnerze Mathews,najlepszym przyjacielu jej brata.
Gunner również się w niej zakochuje, wie, że przeznaczone jest im bycie razem ale Ellie zaprzecza swoim uczuciom boi się, że ponownie zostanie zraniona. Czy Ellie będzie kiedykolwiek w stanie odpuścić przeszłość i wpuści go do swojego serca, i czy Gunner będzie na tyle cierpliwy, aby na nią zaczekać?

lulamae | 2019-01-09
Przeczytana: 05 grudnia 2018

Opinia może zawierać SPOILERY!

Ellie i jej brat Jefferson mieli ciężkie dzieciństwo z powodu ich nadużywającej używek matki. Teraz Jefferson jest w college'u a Ellie w szkole średniej. Ten dzień miał być dla Ellie normalny, jak każdy inny... jednak był to dzień, który wiele zmienił w jej życiu. Po pierwsze dowiedziała się, że jej chłopak nie był jej wierny... a po drugie poznała człowieka, który miał stać się jej przyszłością. Zraniona Ellie zadzwoniła po swojego brata, aby odebrał ją ze szkoły, Jeff przyjechał jednak ze swoim przyjacielem Gunnerem. I nie ma co tu owijać w bawełnę... to było zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Jednak ta dwójka musi pokonać pewne problemy zanim zaznają szczęścia na stałe.

Ech... kiedy zaczynałam czytać tę książkę miałam ochotę na coś totalnie lekkiego i słodkiego. I w sumie, książka jest słodka (powiedziałabym, że jest tak słodka, że cukrzycy czasem można się nabawić), ale... ta książka jest po prostu źle napisana. Jest to pierwsza książka...

Ania | 2018-12-09

Początek był bardzo obiecujący, ale im dalej w las, tym gorzej. Ja rozumiem, że bohaterowie to młodzi ludzie, ale to musiał być jakiś alternatywny świat, gdzie 18-latki wychodzą za mąż (i to nie jedna para, ale wszyscy wokoło!!!) i nikt nie widzi w tym problemu, gdzie jeśli dziewczyna nie jest dziewicą to wielki problem, chociaż nasza głupiutka Ellie od chwili poznania Gunnera, ciągle czuła ból między nogami (nosz Boże co za hipokryzja). Myślę, że autorka odleciała i to zdrowo. Stworzyła nam niepewną Ellie, która non stop irytowała i miała poważne problemy psychiczne (już dawno jej brat powinien załatwić jej psychologa czy coś) – to jak zobaczyła jak jej chłopak całuje kogoś w policzek i niemal stanęła w płomieniach! Dzięki Bogu za rozsądek Ari wtedy. Gunner to jakiś odrealniony bohater, bez wad. Szczerze? Bałabym się przebywać koło kogoś takiego – nie złości się na Ciebie, ciągle grzeczny i wpatrzony w Ciebie jak w obrazek. Brrr…przeraża mnie to. Już więcej potencjału widzę w...