Zarządzanie projektami

Wydawnictwo: Onepress
Manage Projects Successfully (Steps to Success)
popularnonaukowa
Wieszczy

Tytuł oryginału: Manage Projects Successfully (Steps to Success) Rok wydania: 2008 Stron: 112 Tłumaczenie: Magda Witkowska ISBN: 978-83-246-1535-3 Format: 115x170 Oprawa: miękka Książka jest nowa Nie sposób zrealizować projektu zgodnie z planem? Zmień to! Stwórz priorytety i trzymaj się ich Przygotuj dobry plan awaryjny Zawsze miej wszystko pod kontrolą Realizacja planu:...

Tytuł oryginału: Manage Projects Successfully (Steps to Success)

Rok wydania: 2008

Stron: 112

Tłumaczenie: Magda Witkowska

ISBN: 978-83-246-1535-3

Format: 115x170

Oprawa: miękka

Książka jest nowa

Nie sposób zrealizować projektu zgodnie z planem? Zmień to!

Stwórz priorytety i trzymaj się ich
Przygotuj dobry plan awaryjny
Zawsze miej wszystko pod kontrolą

Realizacja planu: instrukcja w kieszeni
Przytłacza Cię ogrom zadań i natłok obowiązków? Nie daj się pokonać piętrzącym się problemom! Twoim zadaniem jest zrealizować projekt w założonym czasie i zgodnie z budżetem. Przejmij pełną kontrolę i zarządzaj projektem zgodnie z własnym planem. Zbuduj efektywny zespół projektowy. Poznaj wszelkie tajniki skutecznej komunikacji ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w to zadanie. Rozpracuj zagadnienie od podszewki i nigdy nie daj się zaskoczyć.
Zadania do wykonania

Dowiedz się, na czym polega zarządzanie czasem.
Uświadom sobie, jakimi umiejętnościami musi dysponować kierownik projektu.
Naucz się współpracować ze sponsorem i pozostałymi interesariuszami.
Poznaj arkana planowania i układania harmonogramu oraz budżetu.

Planuj, kontroluj zmiany i przygotuj się na nieoczekiwane sytuacje.

Książki z serii Kariera w kieszeni powstały z myślą o zapracowanych ludziach na każdym szczeblu kariery. Pomogą Ci rozwinąć te umiejętności, dzięki którym Twoje życie zawodowe nabierze prawdziwego rozmachu. Zostań czempionem w zarządzaniu projektami, korzystając z cennych i praktycznych wskazówek specjalistów

Wieszczy | 2013-07-18