Dyskusje o książce Wołyń we krwi 1943

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
O żołnierzu, który czytał w okopach
@Lisek Świrusek Bycie nacjonalistą nie oznacza bycie nazi-patusem, tak jak w przypadku banderowców. ;) Chociaż wygląda to tak, jakbyś tych akurat bronił.
1985
1 rok temu
Czytamy w weekend
@Aguirre ja mam dość specyficzny gust czytelniczy, więc trudno mi znaleźć kogoś o podobnym guście w kwestii literatury pięknej, czy kryminałów bądź fantastyki. Nie lubię wszelkiego rodzaju nachalnej propagandy. Nie mam telewizora, kont społecznościowych. I nie chcę, żeby jakieś półinteligentne pisarzyny robiły mi wodę z mózgu. Obecnie zaczynam zwracać uwagę na rok powstania...
1 rok temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Lipiec 2018)
 Paradyzja Paradyzja Moje pierwsze science-fiction.  Zupa z jeża Zupa z jeża
5 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9