Biznes 3 tom. Marketing

Tłumaczenie: Sławomir Mincewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Business. The Ultimate Resource 2nd Edition
marketing
biznes, finanse
Figunia33

BIZNES to seria książek napisanych przez ponad 200 autorów światowej klasy, największe autorytety w dziedzinie biznesu i ekonomii. To "biblia biznesu", z której na co dzień można czerpać wiedzę i doświadczenie, ucząc się od najlepszych. Adresowana jest do kadry zarządzającej: liderów i menedżerów, przedsiębiorców, a także studentów. Zawarte w nich artykuły pełne są praktycznych rozwiązań, rad,...

Zawarte w nich artykuły pełne są praktycznych rozwiązań, rad, a nawet gotowych planów działania. Pokazują nowe trendy w światowym biznesie, inspirują i prowokują do poszukiwania nowatorskich rozwiązań.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie