Sekret wewnętrznej mocy

Tłumaczenie: Piotr Jankowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wschód Zachodowi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Secret power within zen solution to real problems
9788371205552

Chuck Norris, znany wszystkim z takich filmów jak Powrót smoka, Samotny Wilk McQuade, Zaginimy w akcji czy z serialu Strażnik Teksasu, którego od Supermana różni tylko to, że nie potrafi latać. Ten sympatyczny brzydal, wielokrotny mistrz świata w karate, nauczyciel wschodnich sztuk walki i ostatnio aktor jest zwykłym, otwartym na innych ludzi człowiekiem i nie usiłuje grać - tak w życiu, jak i na ekranie - obdarzonego nadnaturalnymi przymiotami herosa.
W tej książce pisze o sekrecie swego optymizmu, wewnętrznej siły i harmonii, który pomógł mu znaleźć miejsce w życiu - swoją drogę.

źródło opisu: Rebis 1998

źródło okładki: https://www.antykwariat.waw.pl/ksiazka,1020464/chu...»

Straszydło-Dydłoń | 2017-02-14
Na półkach: Przeczytane, Wschodnie
Przeczytana: 13 lutego 2017

Trochę literatura motywacyjna, trochę ducha zen, interesujące aforyzmy wschodnie i garść anegdot z Chuckiem w tle. Nie takie złe, jakby się mogło wydawać po okładce.

krzysiek1794 | 2016-06-30
KarmazynowyZuraw | 2013-07-16