Warszawa jest OK! Przewodnik dla Ciekawskich

Wydawnictwo: Carta Blanca
michnar3

Warszawa jest OK! Przewodnik dla ciekawskich to w przystępny sposób napisana książka, która pozwala dzieciom i rodzicom na jakiś czas zamienić się rolami. Dzięki ciekawie opisanym trasom oraz mapom z zaznaczonymi atrakcjami, każde dziecko chętnie wejdzie w rolę przewodnika i oprowadzi rodziców po bardziej i mniej znanych zakątkach Warszawy. Świetną rozrywkę zapewnią również zabawne opowiadania wprowadzające, a także ilustracje bohaterów oraz zabytków stolicy.

W książce:
12 propozycji wycieczek + Pechowa 13., czyli co robić, kiedy pada
13 map z oznaczonymi trasami
15 opowiadań
70 ilustracji
Spis najciekawszych warszawskich placów zabaw.

źródło opisu: www.empik.pl

michnar3 | 2013-07-16
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa

Całkiem fajna, pamiętam, że kiedyś dawno temu czytałem coś takiego i pamiętam, że mi się podobało.

Maksioczyta | 2018-01-18
Fred | 2018-01-16