Fading

Wydawnictwo: E K Blair LLC
Fading
angielski
bookworm_babe

Can a guilty conscience keep wounds from healing? Fine arts major, Candace Parker, grew up with a mother who thinks image is everything, and her daughter’s perfection will never be good enough. About to graduate college and pursue her dreams of becoming a professional ballerina, Candace decides it’s time to let go and have a little fun. But fun is short-lived when a brutal attack leaves her...

Can a guilty conscience keep wounds from healing?

Fine arts major, Candace Parker, grew up with a mother who thinks image is everything, and her daughter’s perfection will never be good enough. About to graduate college and pursue her dreams of becoming a professional ballerina, Candace decides it’s time to let go and have a little fun. But fun is short-lived when a brutal attack leaves her completely shattered.

The memories that consume and torment Candace are starting to destroy her when she meets Ryan Campbell, a successful bar owner. He feels instantly connected and tries to show her that hope is worth fighting for. But is Ryan harboring his own demons? As walls slowly begin to chip away, the secrets that are held within start to become painful burdens.

At what point do secrets become lies?

(17+) This book contains mature subject matter that is not suitable for those under the age of 17.

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Esia_90 | 2014-07-19
Na półkach: Erotica-romance
Przeczytana: 19 lipca 2014

Książka do łatwych, słodkich i wesołych nie należy. Bardzo wczułam się w emocje głównej bohaterki i płakałam wiele razy. Smutek, złość i ból przedstawiony momentami bardzo oddziałuje na czytelnika. Jest to pozycja nie dla każdego. Jest to historia dziewczyny, która przeżyła coś traumatycznego i próbuje żyć dalej. Książka warta przeczytania.

justa_jp | 2015-10-15
Na półkach: Oryginał

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

GENIALNA !!!
Candance i Ryan to młodzi ludzie, którzy los nie oszczędzał. On ukrywał, że przez lata ojciec znęcał sie nad nim i jego matką. Ona zostałą zgwałcona przez chłopaka, którego rodzice dziewczyny uważali za dobrą partię dla niej. Oboje bardzo zranieni próbują poukładać sobie życie. Candance mimo sprzeciwu rodziców studiuję taniec. Ryan prowadzi swój własny biznes - jest właścicielem baru. Osobą, która ratuję Candance z rąk gwałciciela jest Ryan. To wydarzenie dla obojga jest przełomowe. Kolejne spotkanie wydaje się nierealne. A jednak los bywa bardzo przewrotny i tym razem spotykają się, aby na dłużej zagościć w swoim życiu. Są dla siebie lekarstwem i ukojeniem. Candance po raz kolejny otwiera sie na kogoś i zaczyna ufać Ryanowi. Nie wie jednak, że to on był świadkiem wydarzeń tamtej nocy. Gdy ich związek przejdzie na zupełnie inny poziom zaangażowania. Gdy padną deklaracje uczuć. Mleko się rozleje i dziewczyna pozna prawdę. Nie potrafiąc wybaczyć, odejdzie od Ryana....

książek: 1980
Iga | 2017-09-11