Fading

Okładka książki Fading E.K. Blair
Okładka książki Fading
E.K. Blair Wydawnictwo: E K Blair LLC Cykl: Fading (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fading (tom 1)
Fading
E K Blair LLC
2013-06-19
2013-06-19

GENIALNA !!!
Candance i Ryan to młodzi ludzie, którzy los nie oszczędzał. On ukrywał, że przez lata ojciec znęcał sie nad nim i jego matką. Ona zostałą zgwałcona przez chłopaka, którego rodzice dziewczyny uważali za dobrą partię dla niej. Oboje bardzo zranieni próbują poukładać sobie życie. Candance mimo sprzeciwu rodziców studiuję taniec. Ryan prowadzi swój własny biznes - jest właścicielem baru. Osobą, która ratuję Candance z rąk gwałciciela jest Ryan. To wydarzenie dla obojga jest przełomowe. Kolejne spotkanie wydaje się nierealne. A jednak los bywa bardzo przewrotny i tym razem spotykają się, aby na dłużej zagościć w swoim życiu. Są dla siebie lekarstwem i ukojeniem. Candance po raz kolejny otwiera sie na kogoś i zaczyna ufać Ryanowi. Nie wie jednak, że to on był świadkiem wydarzeń tamtej nocy. Gdy ich związek przejdzie na zupełnie inny poziom zaangażowania. Gdy padną deklaracje uczuć. Mleko się rozleje i dziewczyna pozna prawdę. Nie potrafiąc wybaczyć, odejdzie od Ryana. Postanowi wyjechać z Seattle, w ostatniej jednak chwili zda sobie sprawę, że jej marzenia się zmieniły i teraz chce spędzić życie z mężczyzną, który ją kocha. I tka doczekamy się happy endu.
To tak w olbrzymim skrócie co Was czeka. Przeczytajcie nie zawiedziecie się.

GENIALNA !!!

• Trylogia
  • Oczekuję ♥
  • Współczesna
  • Angielskie - propozycje
  • NADAL NIE ZNALEZIONE!!!
  • Obyczajowe/romanse/dramaty

Dodaj cytat z książki Fading