Ideologie w przestrzeni. Próby demistyfikacji.

Okładka książki Ideologie w przestrzeni. Próby demistyfikacji. Krzysztof Nawratek
Okładka książki Ideologie w przestrzeni. Próby demistyfikacji.
Krzysztof Nawratek Wydawnictwo: Universitas nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Universitas
2005-05-05
2005-05-05
architektura urbanistyka ideologie polityka PRL

Okładka książki W stronę Demokracji Bezpaństwowej. podstawy ideologiczne ruchu kurdyjskiego w Turcji oraz Autonomii Rojawy Janet Biehl, Dilar Dirik, Krzysztof Nawratek, Abdullah Öcalan
W stronę Demok... Janet Biehl, Dilar ...
Okładka książki Art Training Paweł Brożyński, Krzysztof Nawratek, Piotr Piotrowski, Beata Seweryn, praca zbiorowa
Art Training Paweł Brożyński,&nb...
Okładka książki Nowy Obywatel nr 17 (68) Lato 2015 Jakub Bartak, Kristina Diprose, Piotr Frączak, Bartłomiej Grubich, Paweł Jaworski, Angelina Kussy, Marcin Malinowski, Pankaj Mehta, Krzysztof Mroczkowski, Andrzej Muszyński, Krzysztof Nawratek, Remigiusz Okraska, Łukasz Pancewicz, Marceli Sommer, Jarosław Tomasiewicz, Przemysław Wewiór, Piotr Wójcik, Krzysztof Wołodźko
Nowy Obywatel ... Jakub Bartak, Krist...

Książka napisana z określonego punktu widzenia i niestety nie sposób tego nie zauważyć. Brak autorowi obiektywizmu (politycznego). Szczerze powiedziawszy spodziewałem się tego i nie nastawiałem się szczególnie na nic innego. Mimo wszystko pozycja ciekawa dla osób zajmujących się / interesujących się przestrzenią, choć nierówna (pierwsza część dla mnie nużąca, drugą czytałem z ogromnym zainteresowaniem). Sporo sobie "zanotowałem" co świadczyć powinno o tym, że warto sięgnąć po tę książkę!

• Architektura i urbanistyka
  • ZAKUPY
  • Społeczne
  • Urbanistyka
  • Architektura/ przestrzeń/ urbanistyka/ design
  • Myśl polityczna, socjologia, filozofia itp
  • Miasto

Dodaj cytat z książki Ideologie w przestrzeni. Próby demistyfikacji.